Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15. születésnapomra milyen...

15. születésnapomra milyen programokat érdemes kitalálni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez egy kicsit gyerekes,de semmi ötletem nincsen és szeretném,ha nem unatkoznának a többiek. Sajnos újépítésű házban lakunk így nincs kert de 8-an leszünk mind lányok. Nem igen rendeztem még ilyen bulit max 1x2x most szeretném a a barátaimmal megünnepelni..ehhez kérek töletek ötleteket.

Ui: Nem hiszem,hogy jövőre fogok már tartani így szeretném ha ez nagyon jól sikerülne.


2009. szept. 7. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
hatalmas szexorgiát... igazából már 10 évesen kellett volna...
2009. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jóó tudom,hogy már kissé késő,de ezt a kérdést komolyan tettem fel. Nem hülyeségeket vártam válaszként...:S
2009. szept. 7. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erősen függ ám a személyiségetektől is.:) Ha nagy szobád van, rendezz pizsipartit, sok-sok magazinnal, egy jó filmmel, internettel, pattogatott kukoricával, salátával, és miniszendvicsekkel.

Vagy ha csak délutáni buli, akkor csináljatok kaját, pl palacsintát, majd bámuljatok a neten félmesztelen pasikat, vegyétek elő a régi osuztályképeket, hozz sok reklámújságot, hogy mindenkinek jusson egy. tegyél be egy jó számot,és mindenki lépjen rá az újságra, arról nem léphet le, csak azon táncolhat. a köv. számra mindenki hajtsa félbe a papírt. Aki a legtovább bírja, az kap pl egy csokit.

Ki is mehettek, ha goindoljátok, egy parkba piknikezni, énekelni, stb. vagy esti buliba mehettek el, azt nem igen ajánlom, akkor nem vagytok úgy együtt.


Kicsit írsz magatokról, olyan részletes bulitervet csinálok neked, hogy leesik az állad.:D

2009. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!