Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért halnak ki az olyan...

Reaper0714 kérdése:

Miért halnak ki az olyan műfajú zenék mint pl: HardCore, HardStyle vagy a Gabber?

Figyelt kérdés
Nekem speciel nagyon tetszenek, és nem igazán találok "friss" számokat...
2013. febr. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresel:)

[link] Itt albumokat találsz,


[link] itt pedig liveset-eket.


Soundcloud-on, mixcloud-on is fellelhető töménytelen mennyiségben a stílusok képviselőinek újabbnál újabb trekkjei.

2013. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért halnak ki mert sok a köcsög,a pááááwaaaahhh stilusu ratyitallérok nem fognak gabbert halgatni,ők a mainstream electro fost halgatják a csajoknak meg annyira széttég az agyuk a szoláriumban hogy már hallásuk és ezzel izlésük sincs...sajnos ez van :( én 19 éves csaj vagyok és hardcoret,hard trancet,acidet,90es évek zenéit halgatom...de rajtam kivül csak pár ismerősöm szeretik ezeket a zenéket....
2013. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A sok divatb*zitól!!! Ma már ha ilyesmi zenét hallgatsz akkor lenéznek :( Én imádom a Hardstyle-t 18/F

http://www.youtube.com/watch?v=ETKvnMyrssI

2013. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincsen kihalva, max Magyarországon van kicsi érdeklődés.
2014. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!