Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Metró sínen lévő fehér szabály...

Metró sínen lévő fehér szabálytalan szennyeződés az mi? (lejeb kifejtem)

Figyelt kérdés
Rengeteg metró állomáson lehet látni fehér nagy terjedelmű foltokat(van ahol többet is). Ez miért van ott?? Én arra gondolok hogy a metró gázolás után meg maradt klórmész(ha jól tudom azt szórnak a vértócsára).Remélem nem morbid a kérdésem csak érdekelne hogy az azért van-e ott amire én gondolok vagy teljesen más miatt.

2013. febr. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem történik annyira sok gázolás. Meg a metrók egy idő után a kerekükkel "lesúrolnák" onnan a klórmeszet. Nem hinném, hogy emiatt. Viszont ötletem az nincs. :D
2013. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem tudom elképzelni miért van az ott.Széll Kálmán téri megállóba 5 ilyen van egymástól távol álló helyeken.Van ahol 2-3 van ahol egy se.Egyik osztálytársam azt monta hogy hajléktalanok oda vízelnek de ez egészen biztosan nagy hülyeség és ezt meg is montam neki:D De köszönöm a válaszod:D
2013. febr. 24. 01:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és ez inkább belül van a szélén. (én sem vagyok normális hogy ezen töröm a fejem mi előtt valaki ezt az arcomba verné):D
2013. febr. 24. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!