Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Továbbtanulás előtt állok, és...

Továbbtanulás előtt állok, és nem tudom, mennyire keresettek az alábbi szakok. Melyiket éri meg tanulni? -Földmérő és földrendező mérnöki, gazdálkodási és menedzsment, egészségügyi szervező szak, közszolgálati szak, ill. műszaki menedzser szak.

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

-Földmérő és földrendező mérnöki - Büfészak, 0-t ér.

-gazdálkodási és menedzsment - Fizetős büfészak, 0-t ér.

-egészségügyi szervező szak - Büfészak, 0-t ér.

-közszolgálati szak - Büfészak, 0-t ér.

-műszaki menedzser szak. - Még ez az eddigi legjobb választásod, bár épp csak egy fokkal. Ha már érdekel a műszaki dolog, akkor miért nem akarsz igazi műszaki szakra menni? Gépész vagy villamos mérnök, specializálódva arra, ami csak érdekel.

2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sayrux válasza:

Földmérőnek nem menj, egy jó ideje nagyon halott a szakma.


Üdv

Halász Zsolt Földmérő

2013. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor sajnos a földmérő szak nem a legjobb választás lenne ezek szerint... Az egészségügyi szervező szakot gondoltam a legérdekesebbnek, és szerintem nem ebben a szakmában lehet elhelyezkedni a legkevésbé.

Gazdasági suliba járok, érettségi után maradtam egy évet még tanulni, és ebben az irányban is szeretnék elhelyezkedni, de a ponthatárt eléggé felviszik a gazdasági szakokon:S Még a logisztika is érdekelne, de olyan szakot nem igen találok, amin egyből ezt lehetne tanulni...

2013. febr. 19. 18:32
 4/8 A kérdező kommentje:
A számvitel és pénzügy szakon végzettek mennyire keresettek a munkaerőpiacon? Esetleg jobb lenne egy mérlegképes könyvelő képzést elvégezni?
2013. febr. 19. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
A pénzügy és számvitel tud jó lenni, de a mérlegképes könyvelő az összes opciód közül a legjobb. Abból sokat keresnek, és dolgozhatsz kis cégnél, nagy cégnél, vagy akár maszekban is, tehát ez a legrugalmasabb.
2013. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnád mondani esetleg, hogy egyetemen vagy főiskolán melyik az a szak, ahonnan tovább lehetne menni ilyen irányban?:)
2013. febr. 19. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik éri meg: diploma vagy felsőfokú szakképzés?
2013. febr. 19. 19:49
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ne haragudj, hogy előszőr az első hozzászólóhoz üzenném a válaszomat. Nagyon elegem van abból, hogy büfészaknak hívnak minket..Első éves vagyok, és megszakadok a tanulásban. Anamia, patológia, kemény infó, adatbázis, és még keményebb matek. Ugynaúgy megdolgozunk a diplománkért, mint bárki más, sőt lehet hogy keményebben is!

Kérdező..ahogy írtam a fentiekben, vannak nehéz tárgyak, de érdekes. Nyílván tanulni kell, de aki egyetemre/fősulira megy, az tudja hogy ezzel jár. 3 szakirányt választhatsz, azt mondják hogy a turizmusos nem a legjobb. Sokan az ügyvitelszervezőre szavaznak. Ráadásul, a felvi szerint 2OO OOO-3OO OOO köröül van a fizu.:)

Remélem segítettem valamit, kérdezz bátran ha érdekel még valami.:)

2013. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!