Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, tetszenek nektek a...

Lányok, tetszenek nektek a gitáros fiúk?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy attól, hogy vkinek a kezében van egy gitár még nem lesz helyes fiú.


Ha mondjuk van egy alapból helyes fiú, aki még nagyon jól tud gitározni, akkor az nálatok előnyt jelent? Jobban bejön úgy egy srác?


17/F



2013. febr. 18. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
lehet hátrány, amikor egy hülyegyerek keresgeti a 4akkordos greenday számhoz a dolgokat, és szarul szól, akkor szerintem inkább hátrány :D persze van aki attól nedvesedik, hogy meglátja a másik kezében a gitárt, de ha a lány tanult bármilyen hangszeren, és jó ízlése van, akkor inkább hátrány, ha látja az átlag gitárost, ahogy a tankcsapdaszámokkal kinlódik, és még azt is szarul csinálja
2013. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha a gitár mellé bunkó, akkor egyáltalán nem. Viszont ha kedves és jófej, akkor ahhoz nem feltétlen kell gitár. Most, hogy ezt így kifejtettem, azért hozzáteszem azt is, hogy persze egy srác sokkal intelligensebbnek tűnik, ha tud valamilyen hangszeren játszani (nem csak gitáron).
2013. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Igen, az ad egy erős pluszt a srácnak :))
2013. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nekem mindenképp bejön ( ha helyes is mellé a srác) ha tud is gitározni persze :)
2013. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a gitáros fiuk nagyon cukik:) persze csak akkor ha nem rockerek...
2013. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hat nekem a baratom -marmint szerelmem- nagyon jol gitarozik es szerintem az plusz pont ha valakinek van zenei tehetsege
2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerintem az nagyon bejön a lányoknak ha egy fiú gitározik :)
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha már hangszeres, én inkább a zongorista fiúkat szeretem. Az számomra sokkal lágyabb, és sokkal inkább látszik művészléleknek. ( https://www.youtube.com/watch?v=lBjaGoMUmnM pl. ettől én el szoktam olvadni) A gitárosokról mindig a rockerek jutnak eszembe...
2013. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Igen! Én bolondulok a gitáros fiúktól, és a legtöbb barátnőm is!! :)
2013. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én profi szinten klassikus gitározok.
2013. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!