Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sima levél ugyanabba a városba...

Sima levél ugyanabba a városba hány nap alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés

Szegedi címről szintén szegedi címre küldtem levelet, simán adtam fel, nem elsőbbségivel.


Gyorsabb így a kézbesítés, mintha más városba menne?


Odaér 1-2 nap alatt?


2013. febr. 18. 19:52
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Dolgoztam postán. Az első napon beviszik a postaládákból begyűjtött leveleket és általában másnap ki is megy. Ez régebben volt lehet változtak már dolgok. Az lehet hogy még aznap is kiviszik ha ugyanaz a körzet mint ahol leadtad. De ez csak akkor ha a feldolgozás előbb van mint ahogy kiindul a postás. Ennyit tudtam ha ez segít? Szerintem a másnap a biztosabb.
2013. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm!!
2013. febr. 18. 21:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ért oda a címzetthez... :(((
2013. febr. 23. 08:56
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Egy hét alatt simán oda kell érjen, még Európán belül is. Menj be és kérdezd meg mi van vele? Néha csak a postán kallódik, emberek vagyunk sajna ez is előfordul. Ezzel nem a posta trehányságát akarom mondani csak ritkán előfordulhat. Gondolom nem volt benne fontos dolog amit nem tennél sima levélbe? Nem tudsz mást mint bemenni a postára.
2013. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!