Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek 2millió FT-ot...

Hogy szerezzek 2millió FT-ot 2 év alatt?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok... a bankban van 15.000 FT-om és minden nap kapok 300 FT-ot kajára a suliba de nem nagyon szoktam csak egy szenyát venni az meg 170 FT.

Anyukám azt mondta hogy ha szerzek elég pénzt arra hogy felújítsuk a padlást az egész az enyém lesz.

szeretném nagyon...

de a lottón nem hiszem h fogok nyerni ezért szeretnék összegyüjteni ennyi pénzt....

Úgy képzeljétek el a padlást hogy romos se víz se gáz nincs felvezetve nincs rendes padló se plafon csak a cserép... nincs lefestve.

tisztába vagyok vele hogy nem lesz kevés pénz de mégis mennyi lenne? több mint 2 millió? vagy kevesebb?

és ötleteket várok hogy szerezzek ennyi pénzt!

(ha lehet értelmesek irjanak csak)


2009. szept. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

diákmunka? vagy ennyi évesen még nemlehet?

esetleg vmi ismerős, aki alkalmazna és fizetne neked?

2009. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk...csak én 21/f vagyok. Nem akarlak elkeseríteni de szerintem egy időre mondj le róla, 100%-ig meg tudom érteni hogy szeretnél egy saját "birodalmat". De a 2milkó az nagyon sok pénz, és te csak nyáron tudnál dolgozni, mivel hogy év közben iskolába jársz.

Első lépéskén takarítsd ki a padlást, már ezzel is megtettél egy lépést a cél felé. A vizet meg felesleges a padlásra felvezetni, a gáz az már más tészta, sajnos ahhoz engedélyek kellenek-ami nem egy olcsó mulatság.

2009. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg, ne hallgass a pesszimista 21 eves fiura!

Nagyon szuperul meg lehet csinalni es nem kell hozza 2 millio! Eloszor is viz felesleg, furodni le tudsz menni, gaz sem kell, vannak egyeb futesi modszerek, a lenyeg az aram. aPadlot egy asztalos meg tudja oldani, ennek az ra a az anyagratol es az oraberetol fugg. Laminalt padlot lehet csinaltatni, egyes fajtaknak mar nagyon olcso a negyzetmetere. A falat siman le is lehet festeni es ettol kicsit vadabb design kap a ter, vagy le is tudjatok vakoltatni egy festovel es aztan festeni. Ha ki lenne takaritva, meg lomtalanitva lenne,maris jobban atlatnad a helyzetet. Egyedul a plafont nem tudom,h hogy lehet megoldani.

A penzre a megoldas: gyujts ossze mindent, ruha, jatek, nem hasznalt dolgok es add el a vasarba, Vateran, vagy az Ebay-en, vagy haveroknak. Egy baratnom a regi lakasabol osszeszedte a nem hasznalt aprosagait ( kaves keszlet, vazak, ruhak,...) es kivitte a vasarba, egy nap alatt csinalt 80ezer ft-ot.

2009. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:38-asnak

Miért lenne hülyeség az amit leírtam, ezek tények, tetszik-nem tetszik ez így van.


"...gaz sem kell, vannak egyeb futesi modszerek..."

Szerinted más fütési módszer ingyen van? És úgy gondolod hogy semmihez nem kell engedély? És mi a helyzet a szigeteléssel-mert az is kell ám!? A festő, asztalos, kőműves meg nem dolgozik ingyen. Az engedélyek, tervrajz stb., szintén nincs ingyen. A szigetelés megint csak pénzbe kerül.

2009. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltal az mind megoldhato es nem kerul milliokba. Mi is megcsinaltuk a padlast, de mivel nem epitettunk hozza, csak rendbehoztuk ami van, nem kellett hozza engedely. A gazzal kapcsolatban, nalunk a padlason van a legmelegebb, mivel folfele megy a meleg levego, szoval futeni sem kell, de van azert fent egy olajradiator,amit meg nem is hasznaltam, olyan meleg van. Kivulrol szigetelve van a hazunk,ugyhogy szigetelni sem kellett, mondom a plafon az amit nem tudom h, hogy lehet megoldani, de nalunk csak almenyezet van.

Tudod akadalyokat allitani nagyon konnyu, de ha tetszik, ha nem ez egy konnyebben megoldahto dolog, amihez nem kellenek milliok, de penzt keresni is lehet konnyeden es ha latjak a szulei,h nem konyorogve all hozza, hanem tesz is erte vmi,akkor lehet,h o maguk beinvesztalnak a dologba!

2009. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 gurigát 2 év alatt? kizárólag bűnözésből.

havi 80at (80*24 saccra) akkor sem tudnál félretenni, ha teljesidős állásod lenne.

2009. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!