Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek közül az országok közül,...

Ezek közül az országok közül, hol a legérdemesebb rendőrnek menni? Nagyon sürgős légyszíves sok választ!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, érettségi elött, és iskolaválasztás előtt..az már biztos hogy rendészetire szeretnék menni (nyomozónak)és mindenképpen külföldre..mivel sok nyelven beszélek, ezek közül az országok között vacilálok: anglia, németország, ausztria, spanyolország, franciaország és kanada..kapcsolatok mindenhol vannak, nem ezen mulik..csak az érdekelne hogy hol éri meg a legjobban rendőrként dolgozni, és szükséges e állampolgárság ahoz hogy rendőrként elhelyezkedjek.Ha igen, mik a feltételek, mennyi idő után adják meg az állampolgárságot? Meg ugy az életkörülmények és az emberek is érdekelnek:) ugyhogy légyszives aki tud részletes választ adni, mert van fél évem dönteni, és már kicsit kétségbe vagyok esve..

2013. febr. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
hiaba vannak kapcsolataid, allampolgarsag nelkul nem lehetsz mas allam rendore.
2013. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam, hogy elv. nemetorszgaban nem kell allampolgarsag, mert unio tag vagyok..
2013. febr. 19. 06:47
 3/7 Waff ***** válasza:
100%
Ha úgy hallottad,akkor biztos úgy van :D na de hát ha kapcsolataid mindenhol vannak (és gondolom ezek a kapcsolataid az adott ország parlamentjéig nyúlnak) akkor majd elrendezik neked az állampolgárságot is. Na meg aki 5-6 nyelven anyanyelvi szinten beszél annak tuti vezető beosztást adnak minden rendőrségen. Ha rám hallgatsz akkor inkább menj ki Amerikába államfőnek.
2013. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sni ***** válasza:
kanada, a többit megkérdezem, ha akarod!
2013. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb európai országban minimum 3-5 év kell az állampolgárság felvétele után még ahhoz is, hogy akár egy polgármesteri hivatalban, vagy egyéb állami szervnél el tudj helyezkedni. A Rendőrakadémiához még ennél is több kell, arról nem is beszélve, hogy az adott ország nyelvét nem felsőfokon, hanem anyanyelvi szinten kell beszélni és írni.


Azt viszont nem értem, hogy a sok "kapcsolatod" miért nem tud ebben téged felvilágosítani, ha még egy teljes féléved van a válsztásra?

Milyen nyelveket beszélsz, és milyen akcentussal? A rend őrének nagyon fontos, hogy semmi kigúnyolható felületet ne adjon...

2013. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
angol akcentusom nincs, ugyanis amerikában éltem 3 évet..ha kanadában az egyetem mellett dolgozok, és fizetem az adót, akkor 3 év után nem kapom meg az állampolgárságot?
2013. febr. 25. 13:41
 7/7 anonim válasza:
bocsánat azt szeretném kérdezni, hogy ha itt tanulsz vagy tanulok magyarországon rendőrnek és pl.Németo.-ba vagy Angliàba szeretnék menni dolgozni akkor csak állampolgárság kell ahoz, hogy külföldön dolgozzak?? vagy hogy is van ez!??
2013. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!