Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autót érdemes tuningolni?

Randy98 kérdése:

Milyen autót érdemes tuningolni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 20:54
 1/8 loupsolitaire ***** válasza:
Nissan Skyline R34
2013. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez elég sok mindentől függ...de javarészt anyagiaktól:) Mint középosztálybeli,most vmelyik nap egy nagyon szép -ráadásul kék. citroen saxo-n akadt meg a szemem,elég baba volt...pedig ki nem állhatom a francia autókat.
2013. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja ezt csak arra értettem,hogy skyline gtr és társaival alapból nem foglalkozom,mert soha nem lesz rá pénzem:D
2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

olyan autót érdemes tuningolni, amelyik gyárilag sem 50-70 lóerős. vagy ha csak kipufogódob tuningra és angel eyes lámpára gondolsz akkor egy opel corsának is nekiállhatsz.

mindenképpen olyan autónak állnék neki tuningolni ami régebbi, amiben kevesebb az elektronika. nissan 200sx, 300zx, skyline r32, r33, r34, subaru impreza

2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gkol1 válasza:
Hát tényleg sok mindentől függ a dolog minden autót lehet tuningolni csak pénz kérdése az egész a csipezés a legelterjedtebb és talán a legolcsóbb ezzel olyan 20-40 le. típustól függ.DE nem igen ajánlatos dízelt tuningolni macerásabb mint a benzines.
2013. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem az a gond,hogy ezen az oldalon felteszel egy ilyen jellegű kérdést rögtön jön ezer okos ember aki elmondja mit miért nem érdemes,de a kérdésedre nem adnak választ.


Én a 75 lovas autómat szerettem volna egy kicsit feljebb tornázni.Mindenki osztotta az észt meg a sok okos gondolatot.De végül csak megcsináltattam,nem hallgattam az itteni tanácsokra és nem hogy nem bántam meg,ha kétszer annyiba került volna akkor is megérné.

2013. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem derül ki mire szeretnéd használni a tuningolt kocsit, versenyeken indulni, vagy 20-22 éves haverok előtt felvágni egy agyonsufnizott 1.0-ás swift-tel.
2013. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

VolksWagen Polo 3 1.4

Opel Combo

suzuki Swift

2013. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!