Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen beszólásokat tudtok a...

Milyen beszólásokat tudtok a következőkre? : -Brigi te inkább ne nyúlj a számítógéphez mert nem is tudod kezelni! (Ez nem igaz mert tudom kezelni! :@) -Már megint hogy nézel ki miért ez a ruha van rajtad?

Figyelt kérdés
Te neked fölvan gumizva a hajad? Hát máskor ne hord így mert nagyon rondán áll! -Szerintem neked nem kéne enned mert te így is kövér vagy! (Ez sem igaz mert a magasságomhoz képest nem vagyok kövér! )

#keményduma.
2013. febr. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú az illető akkor:


,,Anyád tudja, hogy egy tehén trágyát sz*rt a világra?"


Ha lány akkor meg javaslom, hogy az alkatába köss bele, a legjobban egy lányt az alakjával lehet megbántani.


De am. ha lehet ink. ne foglalkozz Velük. :)

Tudom én is azt milyen ha kipiszkálják és nincsen egyetlen egy barátja sem :(

2013. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi és néha éléggé feb@sszák az agyamat.
2013. febr. 20. 18:55
 3/8 szántóvető ***** válasza:

finomabb válaszok:

1.selejtes aggyal neked se kéne élned de mégis megpróbálod,most is itt pusztítod a levegőt a közelemben.

2.oh,kösz a bókot,tudom hogy ez áll jól nekem.

3.neked az egész lényed ronda,ha akarnál se tudnál rajta változtatni.

4.neked meg nem kéne élned mert selejt vagy.

bocs ha nem túl eredeti,finoman nehéz megfogalmazni :(

2013. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem baj és köszi. de ha tudnátok milyen bunkók mondok neki vmi kemény dumát erre a srác meg azt mondja h fúú Brigi most nagyon kemény vagy: :@
2013. febr. 21. 12:26
 5/8 szántóvető ***** válasza:
100%
válasz:a te kis puha p_csödnél biztos keményebb :)
2013. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Irigykedsz?:D röhögj a képükbe nem fognak tudni mit szólni xD


szántóvető válasza:


válasz:a te kis puha p_csödnél biztos keményebb :)


Ez jó xD


Meg am te is mondhatod neki hogy hű ezzel most aztán megváltoztattad a véleményem, vagy hű ezzel most nagyon felhúztál

Szarkazmus forever <3

2013. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm még valaki ötletet?
2013. febr. 22. 13:02
 8/8 anonim válasza:
Te minek akarsz visszaszólni? Én is sokszor beleestem a hibába de csak közutált személy lettem mert mindig be akartam szólni mindenkinek. Ne is érdekeljen, találj ki SAJÁT szövegeket, ne mások által leírt visszaszólásokkal próbálkozz mert abban semmi egyedi nincs. Ha meg ilyen dolgokért cukkol valaki az valószínűleg nem a legnagyobb jóakaród szóval nem kötelességed. "ráérek megsértődni, majd ha érdekelni is fog amit mondasz.", ha már végképp semmi. Légy talpraesett és ne hagyd magad.
2013. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!