Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan fizetős lesz a...

Most komolyan fizetős lesz a kocsonyafesztivál?

Figyelt kérdés
szerintem hülyeség(márakinek).főleg h még csomó más helyeken lesznek a bódék mef ezek na meg azt is hallottam h el lesz keritve.az nem tulzás?vagy legalább nem kell vajon emiatt valkinek esetleg nagyobb kiterőt tennie?gondolom h sokan jonnek és kicsit szukösen vannak az emberek dehat akkoris.ti mit gondoltok erről??

2013. febr. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Botrányos! Megyek is Orbán Viktorhoz reklamálni!
2013. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerinzem totál nem jo otlet.jo,biztis lesznek akik kifizetik a belépőt(mondjuk egy négy öt tagu család),de biztis nem 100 ft lesz sztem ,hanem legalább egy 1000 es,ami igy 4-5000ft .ja és még nem vettek semmit a gyereknek.nem?
2013. febr. 21. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig mint tudjuk a kocsonya az egészséges életmód része, inkább támogatni kellene. Sőt kötelezővé tenni.
2013. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja.de nem fizetosen. mert igy nagyon nem jo :)
2013. febr. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!