Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vaterán indítok egy 1Ft-s...

Ha vaterán indítok egy 1Ft-s aukciót leírásba írhatok minimálárat?

Figyelt kérdés

Indítanék egy 1Ft-s aukciót minimálár nélkül és a leírásban oda írnám, hogy ha a licitek nem érik el pl az 5000Ft-t akkor nem adom oda. Így az aukció vonzóbb lenne mert 1Ft-ról indul + meg spórolhatnám a feltöltési költséget. Meg lehetne ezt így csinálni, vagy nagyon megütném vele a bokámat?

Próbáltam utána olvasgatni de nem nagyon kaptam rá választ.



2013. febr. 20. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyet csinálsz, törlik az aukciódat. Ne legyél már ennyire kicsinyes.
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz 1ft-os aukciót, hogy vonzóbb legyen és nem is muszáj odaadnod valamit egy bizonyos ár alatt, ha az nem éri meg. Egyszerűen ne tedd láthatóvá, hogy van minimálár, bár az első licit után rögtön látni fogják, hogy van. Igaz, azt nem, hogy mennyi. Így az 1ft-nak csak az aukció legelején van értelme, viszont ha nem adsz licitlépcsőt, a láthatatlan összegű minimálár mellett talán bátrabban fognak emelni az érdeklődők.
2013. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen ne tedd láthatóvá, hogy van minimálár"


De ilyet nem tud, mert 1 forintos aukciónál nem állítható be minimálár, pont ez a lényege. Vagy lemaradtam?

2013. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szabályszerű , és törlik , majd a hirdetésed .


Viszont indíthatsz egy aukciót és lehet olyat csinálni , hogy rejtett minimál ár .

2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha rakok rá minimálárat, akkor 120Ft-t számláznak érte, és ha megjön az első licit akkor azt írja, hogy a minimálárat még nem érték el. Maga a termék sem olyan sok és a termékfeltöltéssel, vagy a minimálárral vagy a végén a jutalékkal elég sokat lehúznak belőle, ezért gondoltam, hogy így csinálnám, de akkor ezek szerint nem lehet.
2013. febr. 20. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
a vatera egy sz.r, lehúzós oldal :(
2013. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek!
2013. febr. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!