Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árulnál kürtös kalácsot?

Árulnál kürtös kalácsot?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok, szerintetek lenne ennek jövedelme? Egy kalács után 150ft jár. 4órás műszakban hányat tudnék eladni az ország második legnagyobb városában?
2013. febr. 23. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem, ha csak mellékesnek kell, akkor simán.


Volt évfolyam társam is nyomta ezt, de Ő rendezvényeken. Nem hallottam panaszkodni, neki bejött pénzügyileg, szerette is csinálni, néha még kóstolót is hozott! :)

2013. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
végül is suli mellett meg próbálhatom :)
2013. febr. 23. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ár darabjáért. Ehhez azonban megfelelő helyre kell a tulajdonosnak kitelepülnie, ahol sorban állnak az áruért. Neked pedig egy szempillantás időd sem marad, annyi lesz a dolgod.
2013. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm csinálja megyeszékhelyen, nekik jól megy, mindig vannak vevők. Kell dolgozni de nem szakad meg, ha arra megyünk ráér beszélgetni, nézelődni. Ráadásul ő 8-5-ig csinálja, 2-2 nap váltásban.
2013. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nos azt elfelejtettem azt írni hogy ez mozgóárusítás, én viszek egy kosarat és akkor egyik helyről a másikra megyek árulok :)
2013. febr. 23. 16:22
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ha mehetsz bárhova árusítani akkor jó lehet mert kinézheted a legjobb helyeket. De asszem a helyet területhez kötik. A hely számítana benne nagyon.
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Így már más. Azt hittem a gép mellé állítanak úgy árusítasz. Mozgó árusként nehezebb. Hidegen nem is olyan finom. És hát kószálni egy kosárral a karodon?...
2013. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Aha ez igaz, nehezebb is lehet. Tényleg. Azért érdemes lenne megnézni, mert lehet egy könnyű kis nyakba akasztható tálcácska is és lehet nem kell a kocsitól/standtól messzire, a város másik végébe menned. Csak ott a közeli utcákban. De tényleg lehet macerásabb is és én ettől még megnézném. A "kürtös kalácsos lány" az olyan bájosan hangzik. :)
2013. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!