Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Chucky Baba film?

Verbőczi Dávid kérdése:

Miről szól a Chucky Baba film?

Figyelt kérdés
Úgy kérném ha tuddjátok az egész storyt írjátok le PLS. Én nem merem megnézni,hogy mia story,mert tök ijesztő képeket dob fel!! (11 vagyok)

2013. febr. 23. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem 11 évesnek való film!!!


Gyerekjáték(Child's Play) 1988


Amikor a sorozatgyilkos Charles Lee Ray halálos sebet kap egy rendőrségi tűzharc során, a lelke fekete mágia hatására átvándorol a játékbaba Chucky-ba. Egy kisfiúnak, Andy-nek nagyon megtetszik a játékbolt kirakatában Chucky, amit szülei meg is vesznek neki. A kedves arcú születésnapi ajándékban azonban hamarosan feléled a gyilkos ösztön, s a környezetében élő emberek halálos veszélybe kerülnek.



Gyerekjáték 2. (Child's Play 2) 1990


Chucky visszatért! A sátáni mosolyú gyilkos baba életre kel az új fejezetben, amely elmeséli azt az ádáz küzdelmet, amit a kis Andy Barclay folytat a démoni babával szemben. Chucky az árvaházban áldozata nyomára bukkan, s a kisfiú lelkét akarja megszerezni magának.



Gyerekjáték 3. (Child's Play 3) 1991


Nyolc év telt el azóta, hogy Andy Barclay-t utoljára megtámadta Chucky, a gyilkos baba. Chucky lelke szabadulni próbál a babatestből, ám ehhez egy másik lélekre van szüksége, és ő mindenáron Andy-t akarja megszerezni magának. A 16 éves fiú hiába próbál megszabadulni emlékeitől, élete egy rémálom. Katonai középiskolába jelentkezik, azt reméli, ott újra kezdheti az életét. De Chucky oda is követi őt.



Gyerekjáték 4. - Chucky menyasszonya

(Bride of Chucky) 1998


Chucky, a gyilkos baba tovább finomítja gyilkos módszereit, és mindeközben szerelmes is lesz.



Chucky ivadéka (Seed of Chucky) 2004



Mindenki kedvenc gyilkos babája, Chucky visszatér! Az előző részben megtalálta élete párját, a gyönyörű mészáros arát, Tiffanyt. Most ismerjük meg Chucky ivadékát, az erőszaktól tartózkodó szerelemgyereket! Ezután már csak egy kérdés merül fel, ahogy Chucky és bájos párja a hollywoodi hírességek vértengerében evezget: meg tudják-e győzni kedves porontyukat, hogy ő is folytassa a vérengző családi tradíciót.

2013. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! Tudom :) nem is mintha megnézném :) de kösz!
2013. márc. 2. 15:55
 3/3 anonim válasza:

"Nem 11 éveseknek való film."


Kössz, jó tudni...

Mondhattad volna 13 évvel ezelőtt is.

A filmet 11 évesen úgy néztem meg hogy folyton a fotel mögött bujkáltam, nagyon féltem tőle. Most lehet halálra unnám magam rajta. :DD

2013. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!