Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretem a légfegyvereket....

Marci024 kérdése:

Szeretem a légfegyvereket. Saját magam is készítenék egyet, airsoft légpuskára gondoltam, ami 6mm-es műanyag lövedéket lőne ki. Nem huzagolt cső. Legális lenne ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 17:50
 1/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Úgy tudom már az airsoft fegyvereket is be kell vizsgáltatni.
2013. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 joul ig teljesen legàlis.
2013. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ugyan az a teljesítmény korlátozás érvényes a sima légpuskára, és egy airsoft fegyverre. 7J-al ha valakit seggbe lőnék, valószínűleg kicsordulna a könnye, és biztosra veszem hogy nem a nevetéstől. De arra lennék kíváncsi, hogy saját magam készíthetek-e ilyen fegyvert? Mert ha tartani lehet engedély nélkül, nem biztos hogy én is nekifoghatok törvényesen egy légpuska elkészítéséhez házilag.
2013. febr. 25. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
legàlis
2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi a válaszokat! :) Egyébként már régebben megcsináltam a puskát, és nagyon állat. Csak nem mertem reklámozni, mert nem tudtam lehet-e. :D
2013. febr. 25. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
szivesen, èn 5;5mm es lègpuskàt alakìtottam úgy àt hogy kèpes 5;56mm es longrifle èles lõszert kilõni vele, 100m ig halàlos, patkànyozni jò.
2013. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 goodspeed válasza:
Nem legális, mivel lőfegyvert csak fegyvermester javíthat , tuningolhat. Építeni ő sem építhet fegyvert! De okosan bármit lehet a műhelyben.
2013. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen legális. Ha kérdeznék, mond azt, hogy itt a GYK-n kaptad az engedélyt rá. És kapják be, ha nem tetszik.
2017. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!