Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországból várunk a...

320d136 kérdése:

Németországból várunk a számlánkra egy igen jelentős összeget. Kaptunk egy papírt miszerint bármikor rajta lehet már. Segítene valaki hogy az ijen "figyelmeztető" levél után hány nap kb. még elutalják?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 3-4-5 munkanap még az utalás után megérkezik a számlámra de 2013.02.19-én kaptam a papírt róla. Holnap lessz egy hete hogy kaptam a papírt. Ha tudja valaki hogy az ijen papír után kb. mennyi idő még elutalják azt kérem hogy írjon. Előre is köszönöm!
2013. febr. 25. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön utaltak Németből a bankszámlára, és szombaton felvehettem. Igaz, nem az OTP-nél van a számlán.
2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj hogy nem tudom hogy utalták e már...meg én a cib banknál vagyok:) de azért köszönöm!
2013. febr. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!