Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook nem enged semmit...

Rabadon kérdése:

A facebook nem enged semmit sem csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a Facebook-on nemtudok az égvilgáon üzenetezésen kivül semmit sem csinálni.Elméletileg túl sok ismerősöm van vagy valaki jelentette mostanában valami kommentemet vagy képemet esetleg postomat, vagy túl sok embert jelölgettem.Az a probléma hogy az előbbiek közül egyik sem igaz. Alig 800 ismerősömvan abből legalább 700-at biztosan ismerek. Az elmúl pár hónapban nem alig osztottam valamit nemis posztoltam szinte valamint like-olni is alig like-oltam valamit.A jelölgetésről annyit hogy már durván egy éve csakis engem jelölnek én nemfoglalkoztam ezzel de akit ismertem igazoltam akit nem azt elutasítottam.Ezen problémák állnak fenn 24-e óta nemértem miért, mert egy szabályt sem szegtem meg az alábbiakból.Mit tegyek? Nagyon megköszönném ha valaki kisegítene mert tanácstalan vagyok ezügyben valamint kicsit igazságtalannak érzem mivel nemtettem ezért semmit.

2013. febr. 26. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt az idő, hogy áttérj a Google+ -ra.
2013. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van G+-om használom is hébe-hóba de az ismerőseim nagy száma akikkel tartom a kapcsolatot rendszeresen, azoknak nincs csak facebook vagy néhányuknak skype.
2013. febr. 26. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!