Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az egyik barátnönket...

Ha az egyik barátnönket elveszitjük mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Máma a barátnöm beköpött a tanárnak hogy mit irtam neki fb-n(nagyon csunyat) és ezért kaptam oszt f-et csúnyán összevesztünk és nem tudom mit irjak fb-n olyan idézet kéne amire lelkiismeret furdolása lesz kérlek titeket segitsetek!!
2013. febr. 26. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tud senki? :!
2013. szept. 19. 15:26
 2/3 titán1234 ***** válasza:
a tanárodnak üzenem hogy kapja be mi a franc köze van hozzá hogy te mit írtál neki fészen vagy óra közben írtad? akkor magadra vess és hogy érteted az üzentet viccből írtad vagy haragból ha viccből akkor hagyd én nem foglalkoznék ilyenekkel am ne fb-én próbálj vele kibékülni személyesen..................b jó régi kérdés már
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Nem értem mért kaptál of-it azért mert közösségi oldalon írtál csúnyát nem a suliba való a fb-tehát mért is kaptál of-it ?
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!