Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témában lenne értelme...

Milyen témában lenne értelme blogot írni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk amihez értesz. Ami a hobbid.
2013. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Általában az embereknek van egy témájuk, melyről tudnak írni, és csak utólagosan merül fel, hogy tényleg írjanak. Nem abból indulnak ki, hogy de jó lenne blogot írni, csak miről.
2013. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az olyan blogokat hiányolom, amit valaki normálisan vezet a saját életéről. Olvasok hármat, de néha csak 1-1 mondatot írnak, aztán találjam ki, mi húzódhat a gondolat hátterében. Évek óta olvasom őket, mégse tudnám azt mondani, hogy tudom, kik ők. Lehet, hogy saját életről blogot vezetni túl személyes dolog, de ha esetleg rászánnád magad, írd meg nekem a címét, mert néha nincs mit olvasnom. :)
2013. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

Erre szoktam azt mondani, hogy bizony fordítva ülsz a lovon. A kérdésnek úgy kellene felmerülnie, hogy van valami mondanivalóm, amit feltétlenül meg akarok osztani másokkal, és a kérdés az, hogy milyen formában tegyem. Írjak verseket róla, vagy vezessek blogot, csináljak honlapot, esetleg mondjam el kamera előtt és tegyem fel a Youtube-ra?


Így viszont a kérdés kicsit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy szeretnél emailt vagy SMS-t írni, és azt kérdeznéd, hogy kinek és mit írj. Hát ha így merül fel a kérdés, akkor a legjobb válasz, hogy inkább most ne írj senkinek. Majd ha lesz mondanivalód, akkor gondolkodj el, hogy milyen formában osztod azt meg másokkal.

2013. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

van blogom, amit mostanában elég sokan leszóltak a téma miatt! Azért kérdeztem így, mert nekem az a lényeg hogy írjak, mindegy hogy miről, csak az a fontos, hogy olyat/olyanról alkossak amit többen megnéznek, és értékelik.

Akit érdekel a blogom, az írjon privát levelet, és elküldöm a linket, ide nem tehetem ki, mert megsérti az oldal szabályait!

2013. febr. 27. 17:01
 6/6 anonim válasza:
Vezess blogot az életedről! Ez olyasmi mintha egy internetes naplót írnál! Én biztosan olvasnák ilyeneket, mert egy csomó élettapasztalat lehet benne! És ha már így itt vag: Mi a blogod neve?
2013. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!