Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motorhibás Láncfűrészt le...

Motorhibás Láncfűrészt le lehet adni valahol, Mátészalka környékén? Vagy egyáltalán milyen helyen veszik át ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Ukrán láncfűrész 7 alkalmat bírt ... szétkopott a motorja pedig normálisan volt használva Át veszik ezt valahol vagy mit csináljak vele ?

2013. febr. 27. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A MÉH-ben mindent le lehet adni.Szerintem inkább cirill betűs kínai fűrész lehet.
2013. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fuxtec válasza:
Sajnos ez megint az az eset, amikor 15eer ft tól várják a csogát. NEm szabad megvenni a piaci gépeket, mert rosszak.
2013. febr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Utolsóval nem értek egyet. Igenis vannak jó kínai fűrészek. Nekünk 4 éve van kínai fűrészünk, 45 köbcentis de nem stihl másolat hanem S-IDEE és kb 6-700 mázsa fát vágtunk már vele össze. A motorja nagyon jó csak láncot-vezetőt kell cserélni. Sógoromnak is ilyen fűrésze van és az már túl van az 1000 mázsán.
2013. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy látom csak én fogtam ki egy ilyen rosszat :S .. Bár még teszünk egy próbát hátha ki javítható a hibája
2013. márc. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!