Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Mi a véleményetek a rockerekről? . Egy statisztikát készítek, ehhez kéne.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 16:09
 1/2 anonim válasza:

Én is az vagyok pl, de nekem az megállapításom, hogy sokszor lenézik a rockereket, elítélik őket...

Összekevernek minket a punkokkal, akik isznak, drogoznak, és csak tarhálnak...

Jó biztos rockerekből is vannak ilyen selejtek, de én eddig akárhova elmentem fesztiválokra mindig új és új barátokat ismertem meg, senki nem bántott mindenki barátkozó volt.

Szóval sokan ezért szidnak engem, hogy fúj acélbetétes meg ilyenek..aztán ha mégis megismernek rájönnek, hogy mennyire félre ismernek..

Meg hát az az igazság, hogy manapság nagyon sok a divat rocker akiknek igazából semmi közük nincs az egészhez.

Nekem ez a véleményem, hogy meg kell minket ismerni, nem minden rocker rossz ember.. Sőt! :)

2013. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló csónakban evezek az előttem szólóval! Csak engem többnyire csak a divatrockerekkel kevernek össze... Ők azt találták ki, hogy a rockerság annyiból áll, hogy hallgassunk rappet, de vegyünk fel egy együtteses pólót akiről azt sem tudjuk, hogy ki az, és bakancsot fehér fűzővel és híreszteljük, hogy rasszisták vagyunk, majd amikor társaságban vagyunk keménykedjünk mindenkinek, mert ugye bakancsot hordunk és húú de félelmetesek vagyunk, közbe meg az első pofon után elfutunk.. Na engem kb. ezekkel kevernek össze sajnos és sokunkat így látnak és ilyennek ítélnek meg elsőre.....:/ De amúgy szerintem aki komolyan gondolja, az értelmes, művelt és egyenes ember..
2013. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!