Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a szó? Ponravyat...

Demy01 kérdése:

Mit jelent ez a szó? Ponravyatsya. Vagy esetleg igy irva? Ponravitsia . Ezt a szót többször használta egy Orosz ismerős a leveleiben, de nem tudom mit jelent, tehát valószinü oroszul lehet, de nem orosz betükkel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 23:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Az általad kérdezett szó oroszul így van írva, de amit te írtál(Ponravyatsya. Vagy esetleg Ponravitsia) az nem biztos, hogy orosz, ráadásul egy olyan orosz szó sincs amit úgy ejtenénk mint ahogy te kétféleképpen feltüntetted. De viszont ahhoz közeli szó ejtésben ez: Понравятся, jelentése tetszik, szeret. Természetesen alapállapotban van az ige, nem ragozva a szótári alaknál, ha bizalmas levél volt akkor helyesen ragozva a feltételezett orosz szó magyar megfelelőjét ,,szeretlek" -et jelölhet. Ha még mindig nem vagy benne biztos, hogy valójában mit jelent keress fel egy oroszul jól beszélő, ha számodra ez olyan fontos!
2013. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,

azért leirok két mondatot, pontosan, hogyan szerepelt a szó.

-E levélben már csatolt képeimet. Remélem, hogy kapsz ponravyatsya!

-Küldök neked egy fotót vettem ebben az évben. Remélem, hogy Ön ponravyatsya!


akor mint előző komment irta, nagyon ugy tünik szeret vagy ilyesmit jelet.


köszönöm

2013. márc. 2. 19:46
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak nem Svetlana küldte neked a levelet? :D
2013. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De, Svetlana !!!

Vagy másfél hónapig leveleztünk, bár éreztem nem lesz minden rendben, de azért vártam mi lesz.

Hát jól tippeltem, 550 euro-m majdnem bánta, de a végén nem buktam el a pénzt. még telefonon is hivogatott már a vége felé, de megmondtam fizetek mindent csak mindendenhol át kell vennie a jegyét stb, de neki csak ugy lett volna jó ha elutalom a pénzt.

A végén kértem tőle igazolvány másolatot, avval az indokkal, hogy kell az utaláshoz, erre amit küldött, az más utlevele volt és bele volt vágva az ő fényképe, lol. De szerencsére olyanról vágták bele, amit már egy másik képen amit küldött láttam.


Vigyázzatok, sok a csaló !!! Nő aki társat keres.


Veled mi volt, akár privibe akár itt??

Köszi

2013. márc. 27. 09:08
 5/6 anonim válasza:
100%

Köszi azért, hogy bebiztosítottad a gyanúmat ... én már a legelső levele óta gyanítom, hogy fasság, de a képei jók :)

Nem küldenék neki semmit, még magamról se küldtem képet, csak egyet látott. Igazából a sztori az, hogy talán pár napja kezdtünk levelezni, és így találtam rád is, hogy nem tudtam annak a szónak a jelentését. Na akkor már majdnem biztos voltam, hogy kamu és gondoltam megírom neked is :)

Levelezek még vele szerintem, de így már tudom mi merre hány méter, és inkább kérdezek majd, mint válaszolok. És inkább kérek, mint adok :D ki tudja, lehet beállít a maffiával xD

2013. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez szép, köszi.

Amúgy nagyon kérdésekre nem válaszol, megfigyeltem, egyszerüen mintha nem is irtam volna, mindent kihagy..


na mindegy, legalább tudjuk mi a lényeg.

2013. márc. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!