Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimennétek Görögországba...

Kimennétek Görögországba (Paralia) a párotokkal 17 évesen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kaptunk egy nagyon jo ajánlatot egy utazási irodátol májusban egy hetes Görögo.-i nyaralásra a párommal(18), és ő mondta h meghív engem, csak menjek, és csak a költőpénzt kéne gyűjtenem magamnak.Viszont anyukám nem engedne ki vele és a csoporttal sem. Arra gondoltam,hogy azt mondom ezt az egyik tanárom szervezi,lehet így kiengedne. Az iskolában nem mondhatnám el hogy hova megyek,valoszinű azt mondom hogy azon a héten beteg voltam és orvosi igazolással igazolnám. Ti mit tennétek az én helyemben? Előre is köszönöm!
2013. febr. 28. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
le fogsz bukni
2013. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj azért 17 évesen már biztos nem vagy olyan felelőtlen, menjél nyugodtan. Főleg ha csoporttal mentek akkor az még jobb mert nem érzed magad elveszettnek. Anyukáddal jobb lenne megbeszélni, hogy engedjen el és megnyugtatni, hogy semmi bajod nem lesz. Meg sok felnőtt ott lesz stb. Csak nem ennyire kőszivü.
2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen csoporttal megyünk ami mégis jobb mit egyénileg. Anyukám nem kőszívű,csak sajnos még mindig kicsinek lát. Tavaly alig akart leengedni Siófokra 3-napra,ezert azt mondtuk hogy jön a párom anyukája is. Nemrég bevallottam neki hogy csak 2-en mentünk,a reagálása az volt,hogy ha ezt akkor tudja kaptam volna.. pedig jövőre leszek 18, és ilyen szinten már elkéne engednie ezt az anyai szigort. Csak ennyi a problémám:)
2013. márc. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!