Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában miért van sok...

Mostanában miért van sok fehér nő négerrel? Miben jobbak a négerek egy fehérnél?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet olyat látni, de a fordítottját nem. Sokszor azzal jönnek mert a négerek izmosak meg stb. Pedig mikor voltam Amerikában megismerkedtem annyi fehér emberrel akik nagyon ki voltak gyúrva, és sok feketénél erősebbek voltak.

Miért jobb egy fekete fiú egy fehér fiúnál? Egy fehér nem felel meg? Meg nem csak az, midig amikor egy gyereknek néger az apja és fehér az anyja, akkor a gyerek mindig fekete, és mi fehér emberek a világ 8%-t foglaljuk csak el.


2013. febr. 28. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem az a lényeg, hogy fekete vagy fehér, hanem a személyisége, milyen idióta választ bőrszin szerint párt ?
2013. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak az az oka, hanem azért vagyunk már csak 8%-a a világnak mert másokkal keveredtünk.
2013. febr. 28. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Felszínes rasszista barom

Ha egy nő beleszeret egy fériba akkor vele lesz, mindegy, milyen a bőrszíne

2013. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok rasszista nem utálom a négereket, csak azt akarom mondani ha így folytatjuk nem lesz többé fehér ember.

Sok fehér ember nem akarja ezt belátni, azt mondja hogy hülyeség, pedig ez igaz.

2013. febr. 28. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Azért szeretik a nők a négereket mert nagyobb van nekik a lábuk között , mint a fehéreknek .
2013. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A fehérek a legkártékonyabbak az egész bolygón...


Várjunk csak, inkább a vezetőik. De lehet, hogy csak as azért gondolom így, mert én is fehér vagyok...


A természet igyekszik fenntartani a változatosságot. Mindenkinek bejön az egzotikum. Ettől kelendő.

2013. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na de azért jó sok hasznos dolgot adtunk a világnak. és a 2 második válaszoló egyből rasszistának nevez, mert nem akarom hogy a fehér emberek kipusztuljanak. Abban igaza van hogy a nő bőrszintől függetlenül is választhat magának, na de hogyhogy a fehér bőrszínt már egyre kevesebben választják.
2013. márc. 1. 22:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja meg a négerek már hogy néznek ki, nem mindegyik ronda, van köztük is helyesek pl:Michael Jai White, na de a fehér nők mindig azokat a legrondábbakat választják
2013. márc. 1. 22:25
 9/10 anonim válasza:
0%
Rásszisztá, Rásszisztá, mármint az aki azt mondja a és fa. opja, ez egy divat, a klón világban és meg fog halni, további szép edényektől mentes életet. :)
2013. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dr.Sehallselát Egon válasza:
87%

Szerintem ez tényleg nem rasszizmus kérdése. A világ úgy jó, hogy sokszínű: vannak feketék, fehérek, ázsiaiak, stb... Olyan, mintha lenne egy tucatnyi színű festéked. Ha összekevered az összeset, mi lesz belőle? Egyszínű, sötét valami. Amint eltűnnek a rasszok, úgy eltűnik ez a sokszínűség az emberek közül is. A hab a tortán a globalizáció, multikulti, meg az ilyen hasonló "nyalánkságok". Az amcsi műsorokban, filmekben erőltetik azt, hogy legyen pozitív szerepben egy-két "kvótanéger", szóval a média is azt sugározza, hogy ez így helyes.

Nem szólok bele, kinek mi az ízlése/ízlésficama, de itt Mo.-n is egyre több ilyen fekete-fehér párt látni, "kappucsínó" kölökkel (szvsz a szüleik jól kib@$ztak velük, hogy ilyen csúnyák lettek). Ez kicsit aggasztó, de ha a statisztikákra hagyatkozunk, akkor annyira nem nagy a gond: a négerek közt a fehérekhez, ázsiaiakhoz viszonyítva kevés az intelligens egyed (tisztelet a kivételnek, mert mindig van, és erősíti a szabályt), tehát valószínű, hogy aki egy feketével kavar, az maga is butácska, azaz érte nem nagy kár.

A lényeg, nem pártolom a dolgot, meg bántja a szemem. A kérdésre válaszolva pedig valami fétise lehet annak a nőnek, aki négerrel jár, ha csak a bőrszín miatt választotta, mert hogy jajj, ez a csokifijjú de cekszi, meg olyan ekszotik... Ha nem azért, akkor lehet, csak könnyen becserkészhető volt a nőstény... Szerintem bőrszín alapján nem lehet (nem szabad) megítélni, hogy jobb-e valaki a másiknál. Hülyeség, meg ez már közel áll a rasszizmushoz.

SZERINTEM ideális esetben mindenki a sajátja közül választ magának párt.

2016. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!