Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudok olcsón...

Roland.csoki kérdése:

Budapesten hol tudok olcsón pendrive ről nyomtatni olcsón?

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék a hétvégén nyomtatni tudnátok egy olyan helyet ahol ez lehetséges?

2013. febr. 28. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd Print felhasználót!
2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TappancsMancs ***** válasza:
Mai világban amennyit én szoktam időnként nyomtattatni kb bárhol ahol számítógépről is tudnak nyomtatni. Én dvd-re írom ki és azt általában tudják használni mert pc-ről megy a dolog. Szerintem a pendrive-ot nyugodtan vidd el és menni fog.
2013. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hol,merre találok ilyen üzleteket? Tudom hogy el lehet vinni csak nem találok ilyen helyet.Ebben tudnátok segíteni?
2013. febr. 28. 21:34
 4/13 TappancsMancs ***** válasza:
Attól függ merre jársz a városban és melyikben keresel. De amúgy simán kidobja a gugli ha beírod hogy "fénymásolás" "nyomtatás" "iratmásolás". Nálunk pl a buszmegállóban is van egy kisbolt trafik méretű műszaki boltocska. Ott is lehet nyomtatni. Legalább az kéne hogy melyik város.
2013. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TappancsMancs ***** válasza:
Ja az megkönnyíti a dolgot ha a nyomtatni valókat beteszed egy könnyen megtalálhatóbb mappába, hogy aki nyomtatja neked annak ne kelljen egy többszörös almappa rendszerben túrkálnia. Mittudom én pl "_AAA" nevű mappába. Az alsó kötőjeltől felülre kerül a mappa mert ez olyan karakter. Vagy csak "AAA" is előre kerül.
2013. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TappancsMancs ***** válasza:
Biztos eddig is elmentél már ilyen üzletek mellett csak nem figyelted. Elég sok helyen tudsz nyomtattatni ma már.
2013. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vannak olyan helyek ahol tudok nyomtatni,csak gondoltam itt pontos utcaneveket kaphatok.A kérdésem legelejére odaírtam,hogy Budapestne. Nem vagyok jártas pesten ezért kértem itt segítséget.
2013. márc. 1. 14:41
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:

Én is csak beírtam gugliba "nyomtatás pendrive ról budapest" és az első kettőnél kapásból okés, de ha neked közelebbi útba esőbb cím kell nézz át párat még a találatokból.


[link]


[link]

2013. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TappancsMancs ***** válasza:
Az oldalakon a címeket már megtalálod, van több üzletük is.
2013. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:
Ha kell abban is segítség szólj nyugodtan de gondolom megtalálod az oldalakon, jobb oldalt van mindkettőnél a címlistájuk.
2013. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!