Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bukott már meg valamelyikőtök...

Bukott már meg valamelyikőtök érettségin?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
matek írásbelin, de szóbelin nem
2013. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
èrettsègin megbukni elèg ègõ, pedig èn csak egyszerû szakmunkàs vagyok, illetve nekem is megvan, jò a matek tènyleg húzòs de a geometriai rèszekbõl összelehet hozni a 25 pontot.
2013. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na na! Ne sértegessél engem másodikocskácska, mert megnézheted magad! :) Ez érzékeny téma nálam. Nem tetszik ez a hangnem! Kérjél bocsánatot azonnal! :)
2013. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg most mit kell égőzni? Mit tudod te, hogy miért bukik meg valaki, nem tudsz te semmit! Nem volt égő, mert senki nem nézett le miatta, és nem vagyok hülye, és a többi meg jó lett, és szóbelin ez is meglett! Amúgy meg képzeld én még a geometriával sem tudtam 20 pontot összekaparni, mert 20 kell nem 25! Leállíthatod magad!
2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te meg szerencsétlen vagy!
2013. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. De szerintem ègõ, elèg szerèny IQ szintel kell rendelkezni hogy megbukj matekbol.
2013. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok kretén
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy okos ember vagyok képzeld, tudok rendese írni, olvasni, nem vagyok értelmifogyatékos! Azért mert nehezen ment még nem kell cikizni. Végigszenvedtem rohadt négy évet, és nem tehetek róla, hogy sose ment!
2013. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nézd annyuk, bunyó van!
2013. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!