Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hatékony tanulás (koncent...

Mosoly9 kérdése:

Mi a hatékony tanulás (koncentrálás) receptje?

Figyelt kérdés
Elég húzós évem van az egyetemen és abban kérnék tanácsot,hogy koncentráláshoz,tanuláshoz nem tud vki vmilyen tuti bevállt módszert?Sportolok is meg ilyenek,de én vmi teára "csodafőzetre"ami okosít vagy tornagyakorlatra...várnék tippeket(nem gyógyszerekre).Mi a hatékony tanulás receptje?
2013. febr. 28. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Motiváció. De minőségi. Nem csak valami ködös jövő ideái. Igazi, jó minőségű motiváció.


A képességeidben ne kételkedj! Amekkora surmók egész serege szerzett akár fokozatokat is... Persze aki tényleg tud, annak ott is volt a jó minőségű motiváció: szerette a szakot, kellett neki, vele akarta leélni az életét... :) Ök azok, akik teljesen jól választottak...

2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Motivációm volt,orvos akartam lenni,mondjuk remélem az is leszek,csak már nagyon bele vagyok fáradva...a képességeim viszont átlagosak,de az egyetem nem,az durva.Sok pofon ért már,pedig nem érdemeltem meg,mert rengeteget teszek a sikerért,de itt az kevés.Sajnos az orvosi olyan hely,ahol egy magamfajta átlag képességű embernek,minden nap küzdenie kell a túlélésért.De én nem adom fel,csak légyszi adjatok tippeket,mert még 3 év háátra vaaaaan...
2013. febr. 28. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

nem ezt kerestem, de ezt talaltam:


[link]


de volt egy masik recept is abban mate-, zold- es feketeteat fozek ossze es azt mondtak rola, hogy brutal.


a motivaciot en is fontosnak tartom. es abban hiszek, hogy teher alatt no a palma. kitartas!

2013. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyenre gondoltam! Kösziii :)) ki fogom próbálni,amint időm engedi beszerezni ezeket a cuccokat :)
2013. márc. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!