Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt gépjármű vásárlás...

Használt gépjármű vásárlás előtti állapotfelmérést, az adott kereskedésben ugyanolyan " hiteles" megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Az Ivanics-nál néztem ki egy használtautót, és azt gondoltam kérek egy állapotfelmérést. Ha ott helyben, a "saját" autójukon csinálják, akkor is olyan "hiteles" mint ha máshová vinném.

Kérlek ne hurrogjatok le a naívságomért, segítséget kérek elsősorban. Elég alacsony áron találtam egy autót náluk, annyit tudok, hogy az eleje javított. És szeretném tudni, van-e esetleg úgymond rejtett hibája.



2013. márc. 1. 13:51
 1/3 anonim válasza:
100%
A hiteles talán nem is jó szó. Állapotfelméréskor alapos vizsgálat után szakember/ek/ ír/nak/ véleményt. A rejtett hibát nem találja meg a szakember sem, de ilyen lehet gyáru új autónál is. Mindenesetre az alacsony ár gyanús, de az Ivanics elég régi motoros, ha sokáig akar még "motorozni", nem érdeke becsapni sem az eladót, sem a vevőt.
2013. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Buyers Aid válasza:

Ha használt autót szeretne vásárolni csalódásmentesen, akkor a Jármű Buyers Aid szolgáltatás a megfelelő választás.


A Jármű Buyers Aid szolgáltatás egy teljes állapotfelmérést végez az autón, független gépjármű szakértők végzik a vizsgálatot. A jármű jelelnlegi állapotát megmutatva minimálisra csökkenti az utólagosan kiderülő hibák lehetőségét.


Nem kell az autóval szervízbe menjen, ne pazarolja erre az idejét. Megrendeli online a Buyers Aid szolgáltatást és a vizsgálat eredményét online megkapja.


A Jármű Buyers Aid állapotfelmérés elérhető itt [link]

2014. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyen a joautot.hu is és az még kitartóan működik is!

[link]

2016. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!