Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » X Faktor valogatas?

X Faktor valogatas?

Figyelt kérdés
Hogy mukodnek az X Faktor valogatasok ? Hany meghallgatas van mielott a mentorok ele lehet menni ? Van valaki aki tudna meselni errol ?

2013. márc. 1. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Te is jelentkeztél? Azt nem tudom pontosan hány van, de 2 vagy 3 kör van, mielőtt a mentorok elé kerülsz. Hiába vagy jó, nem biztos, hogy a mentorok elé kerülsz. Gondolj bele! Több ezer jelentkező, rengeteg tehetséges ember! Amúgy a szerkesztők előtt kell énekelned. Külön hívnak be mindenkit egyenként. És nem mondanak semmit ott., hanem ha továbbjutottál értesítenek. Amúgy 6 dallal kell készülnöd.Vihetsz pan drive-ot vagy cd-t, a zenei alapok miatt ugye. Engem csütörtökre hívtak be, de nem megyek el, mert konkrétan le se szartam, mert rájöttem, hogy hiába lennék jó, baromság az egész... Jah és ott aláíratnak veled egy szerződést, mielőtt meghallgatnak(!), amiben ugyebár benne van, hogy kötelességed megjelenni, ha továbbjutottál, tehát nem gondolhatod meg magad, különben 250 ezer Ft büntetés szabálymegszegésenként... Mert még egyéb dolgokat is be kell tartoanod, amik ugye a szerződésben vannak. Szóval jól meg kell gondolni, hogy elmegy e az ember, mert ha aláírod a szerződést, akkor már nicns visszaút. Na, én ezért is gondoltam meg magam, inkább csak álom marad a hírnév és a siker. :)
2013. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!