Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok van úgy, hogy egyszerr...

Nálatok van úgy, hogy egyszerre van LapTop-os, Okostelód, és Tableted?

Figyelt kérdés
Anyu nem engedi hogy vegyek tabletet, merthogy van laptop-om meg okostelóm is. Azt mondta, hogy senkinek nincs így. Én ezt nem hiszem el.

2013. márc. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem asztali gépem, notebookom és okostelóm is van. De egyiken XP van, másikon Linux, az okosteló androidos. És huszonöt éves vagyok, nem gyerek.
2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kisszívem ?
2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 évesen nekem csak egy PC-re meg egy telefonra futotta ...
2013. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, mert a tablet nélkül nem lehet élni... :) Azt elismerem, hogy nem árt, ha van laptopod vagy notebookod meg egy jobb telefonod, amin megtudsz nézni akár az utcán is fontosabb dolgokat. Nekem is van, de az extra kütyüket feleslegesnek tartom. Pláne, ha csak azért akarod, mert most ez a menő.
2013. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már van laptopod nincs sok értelme a tabletnek. úgy értem, hogy ami mondjuk eszedbe jut, nem vagy gépnél ott a teló, vagy laptop. Én akarok tablet-et venni, de csak azért, mert úgyis csak netezek,meg videót-filmet nézek, és nem akarok 200ezres laptopot csak ezért venni.
2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj.Nem akarok neked rosszat, de az okosteló és laptop mellé fölösleges a tablet.De tényleg, vettem én is még régebben, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem használom ki, úgyhogy inkább eladtam.Gondold át, mivel tudna többet nyújtani, mint a másik kettő?
2013. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok.

Amúgy köszi a válaszokat!:)

2013. márc. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!