Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legidegesítőbb...

Mi volt életed legidegesítőbb helyzete?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Felhívott párom, amikor a konyhában voltam, és faterom a nappaliban volt, kb 2 méterre tőlem. A telefon beszélgetésünk végén elköszöntem páromtól, de csak lökte tovább a sódert. Már legalább tizedszer köszöntem el tőle, mondtam, hogy tegye le, közbe "szia drááágááám, sziaaaa, sziaaaa, sziaaa drágááááám", és egyszer csak fateromnak elborult az agya, és jó hangosan beszólt, hogy "tedd már le azt a kúrva telefont!" XD Tök idegesítő volt, hogy nem tudtam letenni a telefont, már az ideg elkapott, és akkor még beszól fater is, ááá! Tök gáz volt.

Ami meg égő volt: Kérdezte barátnőm, hogy mivel nővérem megy az olimpiára, kapott-e kocsit? Mondtam, hogy igen. Kérdezte, milyet, leont, erre mondtam, hogy nem, seat-ot XD Kiröhögött rendesen :D

2009. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ez lehet nem csak ^velem fordult elö,de amikor megyek valakinél,megetetem a gyerekemet,és valamiért sir,kérdik:Nem éhes?

Mondom nem...

De akkor is mondjàk,meg hozzàk a vizet,hogy legalàbb azt adjak neki mert éhes.

Îstenem hiàba ràszoltam hogy tudom a baba mikor éhes,mikor nem,akkor is csak kérdik:nem éhes?

2009. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vizsgán mindent fullra kipuskáztam,és már az utolsó pillnatban mégegyszer előszedtem a puskát,hogy még egy mondattal rábiztosítsak,de elkaptak a legvégén,és az nélkül is már puskáztam eleget,hogy sikerülhetett volna. A győzelem elötti pillanatban a legidegesítőbb elbukni.
2010. szept. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!