Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen 'lusta' manapság...

Miért ilyen 'lusta' manapság mindenki?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre több ember kezd lustává válni. Az unokatestvéremtől kezdve a barátnőimen át, szinte mindenki. Azt is szembetűnő ez nekem, mivel én egyáltalán nem bírom a lustaságot, semmilyen téren. Utána az a vicces, hogy pl. egyik barátnőm fel van háborodva, hogy csak hármas lett a matekja, hisz nem is készült rá, mert erre meg arra ment az idő, stb. Igaz, hogy ehhez egy rakat szorgalom is kell, hogy ötösei legyen az embernek, ilyen téren elég szerencsés vagyok, ugyanis nagyrészt ötösöket kapok, ritka a négyes, hármast meg egyáltalán nem kapok, rosszabbat meg pláne. De valakinek meg full egyesei vannak, az mégis mit hisz? ...
2013. márc. 1. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok, alig bírom rá venni magam a tanulásra, mégse vagyok sííkhülye ...

Az inteligenciát nem szorgalomba mérik drága, lehet valaki kisebb jegyekkel is okosabb mint te

és a fő kérdésre a válasz : PASSZ

2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!