Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? :S

Mi lehet a gond? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül egy hónappal ezelőtt vettem egy Nokia c5-03 típusú készüléket,és felmerült egy olyan probléma,hogy a 8-as gomb(Az érintőképernyőn) alig érintkezik,és van,hogy beragad! Már a volt a szoftver frissítve,kivettem az akkumulátort,és újraindítottam,de még mindig ugyanaz! Mi lehet a baj? Pedig nem szoktam erősen megnyomni a képernyőt,nagyon vigyázok rá! És mégis van valami bibi.....

Ha lehet,akkor hozzáértő emberek írjanak már,mert nem szívesen akarom szervizbe vinni alig egy hónaposan! :/


KÖSZÖNÖM!


2013. márc. 1. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Pedig még most kéne szervizbe vinned amíg garanciális.
2013. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az rendben van,de mégis mi baja lehet! ? :/

Még el sem ejtettem,soha meg nem ütődött,és mégis!

Osztálytársamnak a Samsung monte telefonja már csupa kopott/verzett,mindenféle piszokba magával viszi,és mégis patentul működik!

2013. márc. 1. 22:19
 3/4 anonim válasza:
Egyszer a telómnak elromlott a képernyője. Érintős volt, rohadt drága. Furcsa lett, és magától csinált dolgokat. Azt mondták fénytörés, valószínűleg rásütött a nap, és ezért... :D Amúgy vannak selejtek mindenből.
2013. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez baromi jó! :S Már bánom,hogy megvettem ezt a telefont! A nyomába sem ér a Nokia 6303 Classic-nak,az volt az igazi az én számomra!

Na mindegy,akkor Hétfőn go Service!

2013. márc. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!