Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! , ár 5 éve történt...

Segítség! , ár 5 éve történt az eset, de még mindig nem tudom megemészteni. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Nagymamámat, akivel nagyon jó kapcsolatban voltam, műteni kellett (lábát, csontkopás miatt) és a műtét előtti este felhívtam telefonon, hogy beszéljek vele..Azt mondta hogy amint kész lesz, és felébred fel fog hívni..De miközben telefonáltam Vele, éreztem valami nagyon furát; mintha tudtam volna hogy meg fog halni! És megkérdeztem tőle, hogy biztos találkozni fogunk, megígéri?! Már a sírás szélén álltam, nem mertem elmondani, hogy tudom, hogy meg fog halni..nagyon féltem, hogy ha kimondom, be fog teljesülni! Másnap gyönyörű áprilisi nap volt, a legszebb ruhámat vettem fel, hogy meglátogassam, hazaértem a suliból, és egy pár óra múlva anya eltűnt..Halk sírást hallottam az udvar felől. Elkezdett velem forogni a világ..Imádkoztam Istenhez hogy ne vegye el tőlem azt, akiben a világon legjobban bíztam. Kimentem anyukámhoz, és megkérdeztem mi a baj? És akkor elmondta nekem, hogy meghalt a mamám!!! Azóta is úgy érzem, hogy az én hibám hogy meghalt..nagyon sokan mondták hogy nem vagyok normális semmi köze ehhez, hiszen az orvos hibája.(elaltatta rendesen..túl sok altatót kevert) De én azóta se tudok elfogadni, hogy nem az én hibám, hiszen 24 órából 25öt a mamámmal voltam, én voltam a kedvenc unokája...Értelmes válaszokat kérek!
2013. febr. 4. 15:39
 1/4 mac.taylor válasza:
23%

Arany drága kérdező!

Első kérdés hány éves vagy?

Második miért hiszed ,hogy te voltál a hibás?

Amúgy nagyon sajnálom ,hogy ez történt veled de ilyen az élet és 5 év siratás helyett mondjuk csinálhattál volna értelmesebb dolgot mint ide kiírni és ezen rágódni engedd el szép volt jó volt de a nagyid se örülne ha ezen rágódnál folyamatosan a dokit pedig be kell perelni ha tényleg ő szarta el mert ez eléggé műhiba szagú.

2013. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Nem tudom, olyan bűntudat féle..Nem mindennap rágódom ezen 5 éve..csak általában ünnepekkor..ha nincs itt köztünk, akkor eszembejut..meg persze azon a napon amikor meghalt..
2013. febr. 5. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel idős volt a nagymamád nem a te hibád. A természet rendje, hogy az idős előbb távozik mint a fiatal. Egy tanácsot azért adok, ha legközelebb műtenek vkit akit szeretsz, keresd meg az orvost és kérd meg egy kis pénzért, hogy vigyázzon nagyon a hozzátartozódra, mert nagyon szereted és nem bírnád ki, hogy meghaljon.
2013. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez így van. Köszönöm! :)
2013. febr. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!