Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol gyakorikerdesek.hu-ról mentenek le vicces képeket is feltöltik?

Figyelt kérdés
Oldal címet is mondjatok bár ez egy eldöntendő kérdés ... amúgy sanyi voltam a kocsmából!Kössz előre is!

2013. márc. 1. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a szándék: Röhögés az emberi hülyeségen :D
2013. márc. 1. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez elég karcsú... Más?
2013. márc. 1. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen mi a karcsú? Alul rámész, hogy older, és van több ezer kérdés. Persze van jobb-rosszabb is, de nagyon szórakoztató.
2013. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De b+ rákell kattintanom meg ilyen teljes képek meg ilyenek vannak.... Az oldal háttere sem tetszik ez a megoldás sz@r... Bár az adminnak kva nehéz lenne ki irni rendesen blog szerüen ... Nekem ez az oldal nem jön be és kész... Másikat akarok nehéz megérteni? és bocs ha szókimondó vagyok de 4steffl után mit vár az ember?Szóval másikat kérnék ha lehet!
2013. márc. 1. 23:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Laci üzeni hogy vegyél vissza... Ő már a 6odik Steffl -nél jár!
2013. márc. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!