Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőm össze-v...

Mit tegyek? A barátnőm össze-vissza ráncibál, parancsolgat, és nem hagyja, hogy oda menjek ahová akarok.

Figyelt kérdés

A "legjobb barátnőm" mindenhová elrángat, annak ellenére, hogy én világosan megmondtam neki, hogy NEM, és hogy, hagyjon már egy kis életteret nekem, de ő nem ért a szép szóból, én mindig dühös vagyok rá, hogy ezt hogy képzeli, erre ő flegmán mindig megkérdi: Mi a bajod már megint? Nagyon erőszakos, és úgy hazudik nekem mint a vízfolyás, sokszor felpofoznám, de nem tehetem meg mivel a barátnőm. Szerintem ez már személyi szabadságjogok korlátozása, ha jól tudom... Amikor kicsöngetnek az óráról azon nyomban fogja a karomat és húz magával, még tízórai szünetben se hagyja hogy egyek, én már szó szerint könyörgök neki, hogy hagyjon, de még erre sem reagál. Ez már így megy több mint 7 hónapja. Nem engedi, hogy mással barátkozzak arra hivatkozva, hogy ők gázok... o.O Én kitűnő tanuló vagyok ezért minden óra utáni szünetet azzal töltöm el, hogy ugyebár tanulok, meg beszélgetek a többi barátnőmmel is, de a "legjobb barátnőm" bukásra áll mindenből, őt nem érdekli a tanulás, és arról se beszéljek, hogy kibeszél a hátam mögött (elég durván) én persze ezt megtudtam és rá is kérdeztem de úgy tereli a témát mint valamit pásztorkutya a nyájat... meg írja nekem facebook-on, hogy 10 perc múlva itt vagyok nálatok, gyere ki. Én erre azt reagáltam már megbocsáss de meg sem volt beszélve, és hogy egyáltalán hova akarsz menni már ilyen későn, erre nem írt vissza, 10 perc múlva be is állított hozzánk egy full rövidnadrágban, meg egy vékony harisnyában 10 cm-es magassarkúban, köldökig kivágott pólóban TÉLEN, és mondja gyere megyünk bulizni, utána meg itt alszok nálatok, én ezt anyukámmal meg sem beszéltem előre. Persze én világosan megmondtam neki, hogy 12 évesen nem fogok elmenni buliba éjszaka, és megint ott kötöttünk ki, hogy elkezdett rángatni... Kérlek segítsetek, mit tudok tenni, hogy hagyjon már egy kis életteret nekem?

12/L



2013. márc. 2. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj anyádnak, apádnak!
2013. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ők azt mondják, hogy nem kell vele barátkoznom, de félek mi lenne a reakciója, ez ügyben.
2013. márc. 2. 11:46
 3/8 anonim válasza:
Agy neki ökölel :D
2013. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xD az lesz ha nem áll le! :))
2013. márc. 2. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nevezed te baratsagnak?

Mondjuk lehet te vagy tul zarkozott.

2013. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg fogom neki mondani, hogy ez így nem mehet tovább, és hogy vége a barátságunknak. Én nem tartom magam zárkózottnak, csak egyszerűen utálom az ilyen erőszakos nőszeméket, mint ő. ( régen nem volt ilyen, mindent meg lehetett vele beszélni, nagyon megváltozott, menő akar lenni, de rossz úton halad felé.)
2013. márc. 2. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
nőszeméket?XDDDDDDDDDDDDD az milyen állat ? :D :D ja és felkerültél gyakorihulyek.hu -ra :P
2013. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mire kerültem fel?? xDDDD az meg mi?
2013. márc. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!