Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ér engem sorra ennyi...

1lány.... kérdése:

Miért ér engem sorra ennyi rossz dolog? És meddig tart ez még?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben semmi jó dolog nem történt velem, csak sorra rosszak, leírok néhányat, például, volt nekem egy legjobb barátnőm, 18 éve ismerem, és egy hónapja nem mentem el vele egy bálba és azóta nem reagál az sms-eimre, nem jön el hozzám, semmi, hát ennyit ér neki ez a sok éves barátság? Akkor van olyan, hogy apum (már nem él velünk rég) beteg, le fog állítólag bénulni, nem tudják miért... + bíróságra adott engem, a saját lányát, hogy miért az már hosszú lenne ide leírni, lényeg a lényeg... Anyum valószínűleg tüdőrákos, azt mondták 70%-ra biztos, még várunk mivel elkapta az influenza és köhög nem tudták a tüdejét vizsgálni, ezenkívül pszichiáterhez kell neki járni mert depressziós és rögeszmés lett ettől a dologtól, hogy valószínűleg halálos beteg, nem érdekli semmi fel sem kel szinte az ágyból, és én élek vele egyedül, nem bírom... pasim nincs több, mint fél éve, bulizni nem járok mert nincs hozzá idegzetem, valamint van egy pajzsmirigy betegségem amivel nemsokára meg fognak operálni, munkám nincs, van egy kutyám akit imádok, minden időmet vele töltöm, erre az előbb megharapott, most jövök az ügyeletről, múltkor az állatorvost is majdnem megharapta, így mostmár tuti el fogják altatni, pedig ő a mindenem... miért ér ennyi rossz? nem ártottam senkinek soha, mikor lesz ennek vége? épp az előbb határoztam el, hogy megpróbálom a gondolkodásommal irányítani a történéseket és pozitív leszek, mondtam is anyunak: lemegyek labdázni a kutyámmal, akkor mindig sokat nevetek, jól érzem magam, miközbe játszunk, erre mi történik? megharap... hát komolyan mondom megbolondulok, segítsetek mit tegyek???

2013. márc. 2. 18:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Én hülye még azt hittem valaki elolvassa amit írok... nem is tudom hogy gondoltam.
2013. márc. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!