Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Lent)

Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
A suliban már elfogyott a három napos szülői igazolásom ( és nem, nem suliundor miatt), de most egy látogatás miatt kellene még egy. Nem tudjuk átteni másik napra sajna. Hogyan tudjam leigazoltatni? A szüleim már nem tudják, az orvos meg egyéb meg tuti nem fogja. Most mit tegyek? Fontos lenne az a látogatás. A délutáni órák miatt sem tudok később menni.

2013. márc. 3. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanárt , h ez esetbe mit csinálhatnál:D
2013. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, arra is gondoltam, csak a tanárunk nem megértő, hanem inkább bunkó, és mindenki utálja. Próbáljam meg behazudni az orvosnak, h beteg vagyok/voltam , nem érzem jol magam, stb...? Aztán csak lesz valami. Olyan tehetetlen vagyok most.
2013. márc. 3. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
pár igazolatlan óra nem akkora probléma, és szerintem szüleid is megértik, a tanár pedig bekap...túlteszi magát rajta.
2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnök is igazolhat hármat, legalábbis középiskolában.
2013. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,. Hát mindegy, akkor elmegyek ma a suliba, és lesz ami lesz. Majd talán máskor
2013. márc. 4. 07:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!