Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik részben volt a Máday...

Melyik részben volt a Máday VS. Légy szitu?

Figyelt kérdés
Tudjátok amikor valami bejelentés volt, és Máday beszélt a TV-ben.. És jött a légy, a többiek meg szurkoltak :D xd

#Szent Johanna Gimi #SzJG #Máday néni :D
2013. márc. 3. 19:43
 1/9 anonim válasza:

szerintem az a második vagy harmadik vagy negyedik

de ami szerintem tuti az a kettő vagy három :)

2013. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hinnye köszi :D megnézem ;)
2013. márc. 4. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
a 4. sztem'
2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 4 biztos,hogy nem,mert most olvastam újra.Szerintem a 3 vagy az 5.
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1
2013. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az 5 nemhiszem, az 1et most olvastam újra.. akkor valószínűleg a 4 :D megnézem:dd köszi:)
2013. márc. 4. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2. sem, azt én ma végeztem ki xD
2013. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam azt a részt (úgy kb. tizedjére) 5. rész. Ez egészen bizti! Megérkeztek igazgató beszél Máday lecsapja a legyet a házirenddel, Dave magáraválalja a Buki szerepét, KInga dühöngött, mert szerinte az ig. helyettes állatkínzó. My favourite rész :)
2013. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen én is ma találtam meg :dd mert tudtam h évnyitó volt, és onnan gondoltam h 4 nem lehet :d sokáig tartott mire rájöttem, de köszi mindenkineek <33

amúgy itt a rész ha valakit érdekel :D


Ezután meghallgattuk a tévében az igazgató, Monsieur Borrel

beszédét, ami annyiból volt izgibb, mint a tavalyi, hogy egy légy állandóan rászállt a hajára, és azt

hessegette. Miután Máday szó szerint kilökte a képből, következhetett az igazgatóhelyettes asszony

és a házirend-módosítás. A légy nyilván nem tudta, hogy kivel van dolga, így Mádayt is megpróbálta

megzavarni. A teremben Dave jóvoltából (aki rögtön magára vállalta a buki szerepét) elkezdődtek a

fogadások, „Máday vs. Légy” címmel. Talán ez volt a legemlékezetesebb évnyitó. Mellesleg Máday

nyert, mert egy gyanútlan pillanatban a kezében tartott vaskos házirenddel kilapította a legyet. Itt ért

véget a móka, illetve számunkra. Kinga egy kicsit tovább hőzöngött, és mindenképpen értesíteni

akarta a Green Peace-t, hogy az ig. helyettes állatkínzó. 

2013. márc. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!