Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérné kimenni Kanadába...

Megérné kimenni Kanadába (Vancouverbe, Torontoba) vagy az Egyesült Államokba (New Yorkba, Los Angelesbe, San Franciscoba, Seattlebe)? Melyik országba éri meg jobban kimenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Itt azt kell mérlegelni, mi melyik országba vágyunk. A kint élő magyarok sem élnek különbül, mint mi itthon. A kint kapott bért ott is el kell költeni, mert az embereknek szükségleteik vannak, mindegy melyik országban élnek, és semmit nem adnak ingyen. Nagyon nehéz kint is félretenni, megtakarítani. A csodák, melyeket a tv mutat nem egészen így vannak, van akinek arra sincs pénze, hogy hazajöjjön meglátogatni időnként az itthon maradt családját.
2009. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hali én Vancouvert támogatom szerintem egy csodaszép hely :)) és szerintem nem olyan rossz az élet oda kint :))
2010. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én Torontót támogatnám, ,ert kint él csomó családtagom elég régóta és mindig mondják, hogy költözünk ki, met ott sokkal jobb
2015. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!