Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmodott már valaki földönkívü...

Álmodott már valaki földönkívüliekkel kapcsolatosan? Ha lehet próbáljunk meg komolyak lenni.

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi ez mennyire gyakori álom, ill. hogy milyen típusú álmok ezek.

Én például kettőre emlékszek részemről. Az egyikben a fürdőszoba közepén lévő lefolyóban (vagy hogy hívják) egy ilyen lény arcát pillantottam meg (nagy fekete, kicsit fényvisszaverő szemek). Erre ébredtem fel.

A másik, mikor biciklivel mentem és mikor felnéztem, egy óriási űrhajó volt felettem és később több kicsi is megjelent közelebb és távolabb is.

Az első nagyon félelmetes volt, a második meg nagyon "élethű".



2013. márc. 5. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszer azt álmodtam, hogy felém szálltak és a fénnyel elkezdtek lebegtetni az űrhajóba felfelé, és elkezdtem sikítozni, a végén már imádkoztam úgy féltem, erre felébredtem és rohantam anyához, ha nem ébredtem volna fel, elvittek volna.
2013. márc. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és ahogy távolodtam a földtől és minden egyre kisebb és kisebb volt, hát az rémisztő volt!
2013. márc. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ejha, az durva álom lehetett. Köszi a választ.
2013. márc. 5. 01:52
 4/4 Szentpetery Zsolt válasza:
Az elteritesek nek nevezett elmenyek utan sok emberenek (nem mindenkinek) lehetnek almai.Vannak a mi civilizacionknak is publikus elerheto modszerei amivel az esetek nagy reszeben kideritheto,hogy alom(artatlan) vagy tenyleges emlek toredek.Ez esetben reszletesseggel elohivhato.Ha igy van sok feszultesegtol megszabadithat ami a tudatalattibol konkretizalodas nelkul feltorhet.Ennek kulon szakirodalma van. Az esetek nagyobb szazalekeban merem remelni,hogy valamely film vagy rossz elmeny vagy esti nagy adag etkezes az ok.
2013. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!