Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lakberendező akarok lenni...

Ha lakberendező akarok lenni akkor ott konkrétan mi a dolgom vagyis mivel jár ez a foglalkozás?

Figyelt kérdés
szóval azt szeretném megtudni hogy mit is kellene ott csinálnom vagy.....remélem értitek hogy hogy értem..
2013. márc. 5. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát előszór ismeretségre szert tenni, mert anélkül nem lesz belőled lakberendező. A lakberendező tulajdonképpen csicskás. A megrendelő megálmodja te pedig megcsinálod. Szellemileg és fizikailag is kifárasztó meló. Egy melóval hazavághatod az egész karriered. Ha valakinek nem tetszik valami ugrik minden. Te mint magyar legtöbb eséllyel a Budai gazdagoknak dolgozhatnál, de ők miért alkalmaznának téged? Inkább megkérdezik a gazdag barátjukat, akik ismernek már bevált lakberendezőt. Ahhoz, hogy te munkát kapj minimum csodának kell történnie. Ha fel is építesz egy kis hírnevet, egy k*csög budai parasztnak nem tetszik a munkád, az elmondja mindenkinek és többet nem dolgozol Magyarországon. Ha mégis miden összejön akkor általában pár nap alatt be kel rendezned egy villát. Ha valamit elb*sznak a munkások rajtad csattan az ostor. Veled üvölt mindennek mert azok az emberek 'jobbak' mint te mocskos munkás ember. Ha meg minden stimmel akkor sem valami. Rengeteg meló, de semmi társaság mert nincs időd semmire. Se család, se barátok. Én a MOME Építész szakon végeztem. Sikerült bekerülnöm az 'ördögi kőrbe'. Én azon szerencsések között vagyok aki jól él belőle de erre általában nagyon kicsi az esély. Nem ajánlom. Régebben imádtam de ma már unom az egészet, és lelkileg kifáradtam.
2013. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!