Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok! Szerintetek...

13 éves vagyok! Szerintetek 150 cm magas vagyok az alacsonynak számít?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én 22 évesen sem lettem túl sokkal magasabb :D
2013. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hasonló méretű ismerősöm szerint a 150 centi az nem magasság, hanem mélység ;)

Alacsonynak számít, de ez az életben csak akkor számít hátrányosnak, ha te úgy kezeled.

2013. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy hatalom! :) Ennyi!
2013. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ fiú vagy-e vagy lány :D Ha fiú akkor már kicsit gázosabb a szitu, de az évek során még bőven nőhetsz, ha lány vagy annál jobb, mert nem kell majd amiatt aggódnod, hogy egy fiú alacsonyabb nálad xD Viccet félretéve én 13 évesen voltam 150 cm körül és kb 10 éves korom óta nem is nőttem addig kb semmit. Most vagyok 16, és 3 év alatt majdnem 15 centit nőttem :) Szóval ennyi idősen még nem kell annyira rettegni. Persze van olyan ismerősöm is, aki kb van 155 cm és már vagy 22 éves, de szerintem azzal sincsen baj (mondjuk ő is lány)
2013. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg 22 évesen 159 cm. Csak szóljon be valaki a magasságomra, fejek fognak hullani :D Mondjuk én is lány vagyok. Szerintem ez átlagos.
2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem elég alacsonynak számít...
2013. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös A kicsi lányok mindig olyan agresszívak az ágyban ;)

De ha 18 alatt vagy akkor a kommentem nem létezik!:DD


25 F

2013. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!