Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó sorozat a bleach?

Jó sorozat a bleach?

Figyelt kérdés
és amúgy az vigjáték? mert nem találom sehol hogy mi a műfaja..:D
2013. márc. 5. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szubjektív.

Amúgy shounen.

2013. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harcolnak és van egy sablon ami folyton ismétlődik.
2013. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Shounen anime. Nekem személy szerint a kedvencem. :D de a "sorozatot" már 1éve befejezték, majd később(?) folytatják. A manga még mindig megy, most kiderülnek elég érdekes dolgok. *w*
2013. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem most a kedvencem ^^ eddig a Naruto-t néztem csak, de az csak csütörtökönként gazdagodik 1 résszel, :D szóval ezért elkezdtem nézni a Bleach-et...és nagyon megtetszett...még a húgom is elkezdte nézni, és neki is a kedvence (aki még az elején azt mondta, hogy neki tuti nem tetszene xD)
2013. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég jó egy ideig, de SPOILER mikor már Ichigo mindenkit folyton lever tök mindegy milyen erős az ellenfél és milyen lehetetlen ellenfélként állítják be ő neki azért lesz egy új képessége aztán győz.... Meg szerintem az eggyik legsz@rabb karakter Ichigo...
2013. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KAMUI ***** válasza:
AZ EGYIK LEGJOBB!!!!!!!!!
2013. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagy kalap szar
2013. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vicces de halálosan komoly is tud lenni.
2013. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!