Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzolni szeretők, építészek!...

Rajzolni szeretők, építészek! Milyen színesceruza márkát használtok ajánlotok?

Figyelt kérdés
építészeti rajzhoz kellene, olyan ami jó minőségű,szépen lehet vele árnyalatokat felvinni, nem szemcsés, zsíros, és árban is azért kedvező. Az se hátrány, ha külön lehet venni a színeket, mert a készletben sok fölösleges szín van ami nemkell épülethez pl.(neonzöld)

2013. márc. 5. 22:16
 1/4 anonim válasza:
100%

Én fabercastell-t szeretek használni. Ez aquarell ceruza. De simán szinesként is kellemes szinei vannak. Nem olcsó muri egy készlet, nekem egy 36 dbos van, azon felül pedig darabonként vettem hozzá barnákat szürkéket, mert azt jobban használom, mint a neonzöldet :)

Építészmérnök vagyok, suliban is bőven elég volt. Bár nem kérték, hogy festék legyen? Én akkor is ceruzával szineztem, és utána vizes ecsettel átmázoltam, és pont olyan volt, mint egy finom halvány festés. Soha egyik tanár sem vette észre.

2013. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló, köszönöm a válaszodat, de nem , nem festéket szeretnék, cerkát:) ja és eléggé elvont az éprajz tanár,gondolom nemkell bemutatni őket, semmi nemjó neki, a faber-castellt is leszólta:)

De pont kell akvarelleznem is egy másik tárgyra, akkor lehet kipróbálom:)

2013. márc. 7. 20:01
 3/4 anonim válasza:
Jaj, nálunk is magyarázta, hogy ő kiszúrja az aquarell ceruzás rajzot, ne is próbálkozzunk vele. De amikor a hülye csomópontokat ecsettel kellett volna kifestegetni, beintettem nekik képzeletben, és használtam a ceruza - vizes ecset kombót. Még megdícsértek, hogy milyen szépen festek :D
2013. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak ugy kíváncsiságból, melyik suliba jártál?:)
2013. márc. 8. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!