Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tomb Raider 2013-ban nem...

Tak kérdése:

Tomb Raider 2013-ban nem jutok ki a barlangból, mindíg rám esik a nagy szikla, mikor elkapja a lábamat az a valaki, a képernyőn a bal-jobb kurzort mutatja, hogy nyomjam (A-D), de nem birok elrugaszkodni a fogvatartómtól. Mit kell még nyomni?

Figyelt kérdés
Hihetetlen automata szűrőrendszer nem enged köszönni,nem enged udvariasan segítséget kérni,nem engedi megköszönni a segítséget,és egyébként is,micsoda modortalan gépállat ez?....UFF!

2013. márc. 6. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomd meg F-et és kész a vörös kéz jele meg az E és a mászó kampó-é is az E ezekre később lesz szükséged.
2013. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja még v mi a rádiós résznél a Tower nevű pályán a rádió adás aktiválásához nyomd meg az A-t és a D t a megfelelő irányba lesz egy vörös kéz is az az E.

Így tudsz segítséget hívni és mehetsz tovább. Kötélről való le ereszkedés az a Shift.

Lesznek kombok is pl egy támadódtól el kell venni a pisztolyát az is az F F nyilak V A és D és E és bal egér párosítással végezhető ki.

Egy farkast pedig a nyilak F E F F F párosítással tudsz kivégezni.

Amikor majd a gázt kell ki ereszteni mássz vissza oda ahol jöttél és dobj be egy lámpást ettől felrobban a helység és mehetsz tovább. A fegyverek Up olásáát erősen javasolnám mert kezdetben az íj pontatlan és hidd el jól jön majd az extra golyó és ilyenek

Remélem boldogulsz.

Előző voltam.

2013. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Attila_the_hun ***** válasza:
Rohadt jó ez a játék! Megvettem eredetiben és tegnap kezdtem el játszani vele. Nagyon, nagyon tetszik. Ez nem is játék. Ez egy interaktív film! :)
2013. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat,nagyon jól fog jönni,nem vagyok béna,de ez a 60x rám esett szikla kizsigerelt...
2013. márc. 8. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Lesz még olyan is hogy futnod kell miközben omlik minden alólad és ha rossz szögben ugrasz a hidra meghalsz és kezdheted elörröl.

Na ott kb 20x meghaltam mire sikerült.

Am szívesen.

2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attila_the_hun ***** válasza:

Na, most én is elakadtam!

Ott vagyok egy vízesés mellett és a továbbjutásomat egy folyó gátolja. Sejtem, hogy a nyilam segítségével egy kötéllel kellene csinálnom valamit, mint pár perccel visszább is, de nincs kötelem, csak állok egy oszlop előtt és velem szemben egy kapura feltekert kötél van. Help! :)

2013. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt fent van az egész keresd ki a megfelelő részt.

http://www.youtube.com/user/HassanAlHajry/videos?query=Tomb+..


Szerintem annál a résznél vagy ahol elvinne a sodrás és mész az árral de így nem tom.

A linken megtalálod tuti.

2013. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!