Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivagyok attól, ha sajnálnak!...

Kivagyok attól, ha sajnálnak! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy tegnap eltörtem a lábujjamat. De utálom, ha sajnálnak! Beteg is ezért utálom lenni, mert akkor velem foglalkoznak és sajnálnak. Azt csak nem mondhatom nekik, hogy hagyjanak békén, de nem akarom, hogy ápolgassanak meg szánjanak. Ezt még a mateknál is jobban utálom, ami teljesítmény. Van még valaki így? Valami tipp? 14/L

2013. márc. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, vagy ha emiatt szánakoznak, így én mindig viccet csinálok a bajomból, lehet morbid megoldás, de jobb mint a semmi.:D
2013. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kit érdekel, hogy eltört a lábujjad? so hardcore
2013. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg humorosan felfogni ha valami történik, és azt mutatni (persze, csak ha nem nagy baj annyira) és akkor valóban nem sajnálnak annyira. Én is így vagyok. Egyszerűen utálom ha sajnálnak, főleg ha a szüleim. Pedig én 21 vagyok.

Velük lakom még, és egyszerűen a hátamon is feláll a szőr, ha érzem, hogy sajnálnak, szánnak.

Pl, ha beteg vagyok, valami bajom van, ezért nem is mondom nekik inkább, mert utálom ha körülugrálnak, ápolgatnak. Egyszerűen csak nyugira vágyom olyankor, hogy hagyjanak békén.

Ezért is van az, hogy előttük mindig keménynek, és sajnos kicsit nyersnek flegmának mutatom magam. Mert nem szeretk velük lelkizni, nem bírom ha óvnak, féltenek.

Talán ennek az az oka, hogy régen túlféltettek.

Úgy érzem, hogy egy szerencsétlennek tartanak.

2015. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!