Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg én kéne bocsánatot...

Tényleg én kéne bocsánatot kérjek, vagy ennyi jár nekem?

Figyelt kérdés

Egy ideje duzzogok egy ügy miatt de most kételekedem benne hogy igazam lenne.Segítsetek.Íme a történet:(kérlek olvassátok el mert érdekes sztori csak hosszú)

Eygszer a legjobb barátnőm és két fiú osztálytársunk egy matekversenyre mentük így csapatban.A verseny után kb egy héttel a barátnő m és az eggyik fiú csapattag odajöttek hozzám és azt mondták hogy a matektanár egy versennyel kapcsolatos pályázatot küldött nekeik amihez a csapatról , külömböző témájú képeket kell beküldeni.A témák csapatmunka ,csapat szellem és szerelem /vonzódás a csapaton belül.Eddig stimmelt a történet, a feledat hogy a másik csapattársnak (aki koránt sem néz ki olyan jól mint a másik, pedig az se jóképűés akivele a harmadik kategoria képein pózólnom kellett) elmondjam a feledatot.Amikor a fotózás kezdődött csináltunk egy-egy képet az első két katgóriához majd a harmadikhoz egy-egy ölelkezőset.itt se kaptam hibát de másnap közölték .hogy a matektanár szerint nem elég a szerelem.Itt kezdett gyanús lenni ugyanis olyan képeket akartak amin látszólag csókolózunk.Ez azért lett nekem és "páromnak" gyanus mert a matektanár nem ilyen és az eddigi képeken se csapatmunkát se csapatszellemet nem véltem felefedezni mert csak pár közös csoportképet csináltunk.Aznap matekkör után ami hétig tart a villanyok fényénél az üres iskolában kerestük a megfelelő helyet a fotók készítéséhez.mikor a helyet kiválasztttuk én férrevontam a barátnőmet és a társát ,hogy elmondjam nem hiszek nekik.A fiú azt mondta ,hogy ne neki higgyek de a barátnőmnek hihetek.Ő ITT KISZÁLLHATOTT VOLNA DE INKÁBB A SZEMEMBE NÉZETT ÉS AZT MONDTA ,HOGY BÍZHATOK BENE!!!Ki ne bízna ilyenkor a legjobb barátnőjében?????Én bólintottam és mivel végtéreis a legjobb barátnőm hittem neki.Elkészítettük a ciki képeket és mivl a nyeremnyről valószínű volt hogy tablett így nem ellenkeztünk.De mivel én és a társam eggyütt mentünk haza ő is felvetette hogy nem hisz nkik.Elhatároztuk ,hogy erről megkérdezzük a matektanárt.Másnap oda is mentünk óra után és az osztályon kívűl megkérdeztük.Ő nem tudott ilyenről ezért bement és számonkérte hogy milyen pályázatról van szó.Ekkor a fiú kimondta ,hogy csak vicc volt a tanár nevetett és kiment.Én a barátnőmre néztem aki az osztály másik végébe nevetett ,mindenki minket nézett mostmár ő is rám nézett és leolvadt a vigyor az arcáról.Én a könnyeimet nyeldestem és vártam ,hogy a tanár befordúljon ,hogy kirohanhassak és elsírhassam magam.Ő egy darabig nézett majd még megeresztett egy mosólyt a fíúnak és ekkor kitőrtek belőlem a könnyek ,kirohantam és szerencsére a tanár már elment utánam özönlött az összes lány mert senkivel se voltam haragba ott ltem a folyósó végén és senki se tudta miért sírok csak ölelgettek és csitítgattak és kérdezték ,hogy mi a bajm.Mivel egy szót se tudtam szólni így nagyrésze a barátnőimnek nem tudta meg mi a baj, angol óra jött az osztály egyik felének amiben én voltam és német annak a félnek amiben a barátnőm volt.Felmentem az angólterembe és a barátnőim utánam hozták a könyveimet.Amikor a tanárnő bejött és meglátta hogy sírok három barátnőmmel kiengedett a folyósóra elmondtam ,hoyg mi történt és a másik fiútól megtudtam , hogy a képeket a netre tették fel egy szöveg ilusztrációjaként amiben engem hoztak össze a sráccal.Utána még két órát sírtam ugyanígy átpedig nm voltam az a bőgő masina (de azóta érzékeny vagyok minden nagyobb megbántásra összeroppanok mintha egy régi sebet újra és újra feltépnének).A következő vagyis utólsó szünetben a barátnőm megkért hogy beszéljünk.A tettére nem tudott magyarázatot adni csak azt hogy hibázott, és egyetlen egyszer kért hogy bocsássak meg neki én máris megtettem és újra szent volt a béke.

Ezutánn egy héttel jött az én hibám:

Egy osztálybulinn egyik barátnőm azzal jött hozzám hogy egy fiú az osztályból szeret engem és őt kérte hogy megkérdezze járnék-e vele.A baki csak az volt ,hogy bár a fiú jóképű volt én még sosem voltam szerelmes így nem tudtam eldönteni mit érzek iránta.Ő azt ajánlotta próbájuk meg mijen lenne a járás és ha nem tetszik majd visszautasítom.Belementem mert nem volt vesztenivalo.Ő szót a fiúnak akivel ezután beszéltem majd összegyüjtöttem valamennyi barátnőmet ,hogy bejelentsem.Hívtam a legjobb barátnőmet is akiről az imént szó esett.A hír hallatára elkerekedett a szeme és otthagyitt ,utánamentem és összeveszett velem amiért nem mondtam el neki hogy szeretem azt a fiút.DE HA ÉN SE TUDTAM?!Eddig a magam igazát erősítettem de nemrégiben az jutott eszembe ,hogy igaza lehet.

Tényleg én tartozom bocsánatkéréssel


bocs ha túl hosszú de köszi ha elolvastátok.



2013. márc. 7. 16:06
 1/5 anonim válasza:

Szia. Húúh hát mire elolvastam... Na mind1.

Szerintem egy igazi barátnő nem csinál ilyeneket,főleg nem teszi fel a képet az internetre, nekem az is eszembe jutott hogy mi van ha a fiú akivel ezt csinálták tetszett/tetszik neki és esetleg ezzel/ilyennel próbált nála "bevágódni", vagy lehet hogy a fiú találta ki és a lány belement ebbe az egészbe szintén azért hogy jó fejnek/belevalónak tűnjön a fiú szemében.


A te szituációd: szerintem te nem tartozol bocsánatkéréssel, ugyanis amit ő csinált veled az sokkal "súlyosabb" gondolj bele ő megalázott téged az egész osztályod és tanárod/tanáraid előtt és téged mindenki kiröhögött csak azért mert bíztál az állítólagos legjobb barátnődben, az pedig hogy te nem mondtál el neki egy (ehhez a dologhoz képest) kis dolgot,egyből megsértődött...

Hát az én válaszom se kevés :D

Ha egyetértesz a válaszommal akkor szerintem nyugodtan "dörgöld az orra alá" ezeket a dolgokat, hogy ő milyen dolgot csinált és te milyet(szerintem ez a két dolog nem vehető egy lapra...remélem érted mire gondolok.)

Bízom benne hogy érthető a válaszom és hasznos :)

2013. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz!:D

Minden érthető és még hasznos is mellesleg a fiú biztos nem szerette a barátnőmet mert járt már mással de azon gondolkozok, h nem e féltékeny lett rám mert a pasi leráza a barátnőjét értem és lehet , h ő is benne volt a hülyeségben de a lány ötlete volt,....és tul képpen vele jöttem össze.

2013. márc. 9. 12:09
 3/5 anonim válasza:

Örülök neki hogy hasznos és érthető volt a válaszom.

Te hogyan döntöttél bocsánatot kérsz? :)

2013. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
HA MEGBOCSÁTASZ NEKI A VILÁG LEGNAGYOBB HIBÁJÁT KÖVETED EL!
2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kértem bocsánot .

Kösz a tanácsokat és már látom a jó oldalát:összebarátkoztam valaki olyannal akivel csak azért nem tartottuk a kapcsolatot mert a régi barátnőmet nem szerette és hát nála jobbat elképzelni sem tudnék.

2013. ápr. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!