Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rabolt már el valaki titeket...

Rabolt már el valaki titeket úgy, hogy bezárt és megkötözött?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nem.
2013. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

#2 Úristen! O.O

Elmesélnéd, hogyan történt?

2013. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Például engem. ( félig meddig )


Osztálytársam volt, tartogatott magánál ilyen madzagféleséget, amiről én nem tudtam, majd egy pár barátjával kivittek a wc-be, délután tanítás után persze,

amikor senki se járt már a wc-ben, csak estefele a takarítók, és hát ugye az az 5 gyerek elég erősen lefogott, és leterítettek a földre, majd levetették a pólómat, a cipőmet és a zoknimat, majd utána a lábamat szorosan összekötözték úgy, hogy a bokacsontjaim olyan erősen nyomták egymást hogy már egyszerűen kínzás volt.

Földön fekve, a wc-hez kötözve.

2014. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

még nem, de játék szinten gondolkoztam rajta, mármint hogy valakit el kéne, persze úgy hogy ő is benne van a játékban, vagy akár hogy engem, bár az elrabló szívesebben lennék

ha érdekel írhatok fantáziatörténetet amúgy, vagy csinálhatunk egy klubbot,nem harcosok klubját, hanem ilyen emberrablók klubját

2014. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
LOL emberrablók klubja, utána meg egyszer csak ránktör az FBI. :DD
2014. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, barátommal játszottunk mar ilyet csak bilincset használt nem kötelet
2014. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekesen hangzik :D
2014. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen...engem bezártak egyszer egy garázs padlójába épített tárolóba. Esőoverálba öltöztettek, két műanyag esőkabátot rám erőszakoltak (egyiket fordítva), hogy később a fordított esőkabát kapucniját az arcomba húzzák. Előtte persze a számat betömték és leragasztották. Egy kis lyukat vágtak a kapucnin, hogy kapjak levegőt majd az utolsó esőkabátot rendesen rám húzták es annak a kapucniját rászorították a fejemre. semmit nem láttam, teljesen el voltam zárva a külvilágtól már csak így...erre összekötöztek és a sötét tárolóba löktek, amit lakatra zártak.
2016. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!