Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám egy...

Mit csináljak ha az anyám egy olyan iskolába akar küldeni továbbtanulni ahová én nem szeretnék menni. és amit én választottam magamnak azt nem engedi meg?

Figyelt kérdés
Az a suli ahová akar küldeni egy katoulikus egyházi iskola!! na neeee ... ezt nem akarom!!!!!!

2013. márc. 8. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy a te életederől van szó nem az övéről.Ne akarjon olyat ami neked nem kell!Ha becsül valamire ne erőszakoljon rád olyat ami neked nem kell!
2013. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.....
2013. márc. 9. 07:35
 3/3 anonim válasza:
harcolj azért amit te akarsz. Velem is pont ez volt. Mindenki azt mondta, hogy én ide fogok menni, és kész. Év eleje óta tervezem, hogy iskolát váltok, és mikor anyu megtudta, hogy mi folyik a suliban ő mondta, hogy nyugodtan váltsak. A te jövőd, a te életed. Nem neki kell eldöntenie ezt a dolgot. Ezt kivételesen nem. Hallgasd végig, hogy miért akar oda íratni, és hozd fel te is az érveidet ez ellen.
2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!